Skocz do zawartości

BZURA 2006 - 17 IX 2006 - podsumowanie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 276
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Okaul - nie tylko on strzelał do cibie także walilismy do ciebie z transportera. Tylko 2 bo reszta nie mogła unieść karabinu bo było za ciasno. Na następną Bzure trzeba będzie pomyśleć o jakimś działku 20mm lub 88.
Co do ataku na PzII ładunek by był w ziemi a czołg podjechał by blisko niego, nadlatujesz słychać strzałyz samolotu, podrywasz samolot i następuje wybuch ładunku a potem dym.(taki mój pomysł na przyszłość.

Twój samolot bardziej przypomina to:
http://samoloty.webd.pl/niemieckie/fi156.htm
Chociaż szkoda przemalowywać go bo musiało to kosztować dużo pracy. Chyba, że masz drugi :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne pozdrowienia dla towarzyszy broni z AA7!
Mimo chaosu panującego podczas samej inscenizacji, cały wyjazd nalezy zaliczyć do udanych właśnie dzięki Wam:)
Podziękowania dla Tomka, na motocyklu jeździło się wspaniale!;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie,

W imieniu KG 'Lisa' i swoim chcialem podziekowac wszystkim wspoluczestnikom tegorocznej Bzury'06". Dla nas to spotkanie bylo bardzo udane we wszystkich istotnych wymiarach czyli : rekonstruktorskim, towarzyskim, organizacyjnym i poznawczym. Fantastycznie.

Wyrazy szacunku dla organizatorow za przygotowanie, ogarniecie i zapanowanie nad energią rekonstruktorów i żywiołem widowni.
Słowa uznania dla Krzyska Willego" - za koordynacje i dowodzenie grupami niemieckimi. Życzliwosc i opanowanie Tego Czlowieka moze bez wątpienia stanowic wzor postepowania dowodcy i kolegi.
Podziekowania dla towarzyszy broni ze wszystkich niemieckich grup. Tylu nas bylo, niektorych mialem okazje spotkac pierwszy raz - a gadalo sie jak ze starymi kumplami z jednej 'budy'.
Szczegolne podziekowania dla motocyklistow - za spotkanie, życzliwosc, ciekawe dyskusje, cenne uwagi, wspolny wystep i .... za szarże motocyklowa na spieszony szwadron. Akcja po prostu bezdyskusyjnie kapitalna.
I na samym koncu - wielki szacunek dla rekostruktorow z 'polskich' grup. Oj, twardzi z was Ludzie. Podziwiam.

Dziekujac Pozdrawiam,

Smoczy
KG 'Lisa'
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d007 - to 4 na jednego", które zamieściłeś... nie dziw się, że zainterweniowało tylu Niemców, skoro owy Polak zabiwszy mnie" moim bagnetem nie chciał ze mnie zejść mimo moich słów skończ, już nie żyję". Kolega, który próbował go ze mnie ściągnąć nie dawał sobie rady w wyniku tej adgorliwości bojowej". Stąd to 4 na jednego".
uwaga na przyszłość - troche mniej tej adgorliwości" ze strony polskiej. Myślę, że większość Niemców wie o co mi chodzi, bo nie tylko ja odczułem na sobie skutki takich i podobnych sytuacji...

Pozdrawiam!

klOki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie