Jump to content

robroy70

Forum members
 • Content Count

  184
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. Trochę trwało ale w końcu w tym roku stanął na kołach
 2. Temat bardzo mnie zainteresował dlatego mam pytanie. Czy gdzieś w kraju czy to w placówce muzealnej czy prywatnych zbiorach można zobaczyć taki wóz taborowy . Chodzi oczywiście o oryginalny wóz niemiecki Hf 1 .
 3. jacek-26 wysłałem do Ciebie prywatną wiadomość dotyczącą tematu .W miarę czasu napisz
 4. Czy ktoś mógłby udzielić mi informacji - czy felgi roweru Łucznik wz. 35 były malowane na czarno czy farbą ochronną khaki A może mógłbym liczyć na jakieś zdjęcie oryginalnego koła.
 5. Witam Wszystkich czytających i obserwujących ten temat . Bardzo proszę o wstawienie zdjęć z orginalną piastą tylniego koła roweru wz 35 Łucznika oraz informacji dot. producenta takich kół .A może ktoś posiada takie koło lub piastę na zbyciu?
 6. Nie chciałbym wdawać się w szczegóły .Droga do kraju była bardzo kręta i zawiła. W latach 80-tych kosz został hurtowo" zapakowany prawdopodobnie omyłkowo na wagon z innymi Harleyami , Indianami ,BMW oraz koszami tych marek i pojechał zza wschodniej granicy na zachód . Dopiero podczas oględzin na miejscu okazało się ,że jest to kosz polskiego Sokoła . Przez prawie 30 lat pozostał w tym stanie w magazynie dopiero teraz ktoś " podjął decyzję o sprzedaży kosza . I tym sposobem udało mi się odzyskać ten wózek. Niedługo rozpocznie się remont dzięki któremu uda się przywrócić jego wspaniały wygląd .
 7. Dosłownie kilka dni temu wrócił do kraju .To ostatni z wracających z tułaczki . A swoją drogą ciekawe czy jeszcze choć kilka uda się kiedyś ocalić .
×
×
 • Create New...

Important Information