Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

$pier$

RED ORCHESTRA

Recommended Posts

Rozsądne wymagania sprzętowe:
Pentium 4 1.5 GHz, 512 MB RAM, karta graficzna 64 MB (GeForce3 lub lepsza), 2 GB HDD, Windows 2000/XP, łącze internetowe.

Nie ma dużych wymagań ,a nawet nie zełgam , jeśli powiem że sa małe. Co do samej gry to musze z powrotem zacząć grać, bo na razie nie mam czasu ;/

pytanie czy gdzieś się ją da obecnie kupić, jeżeli tak, to w jakiej serii wyszła - bo w empiku mi się nie rzuciła w oczy, a jak bym wiedział jaka to byłą seria to by mi pewnie ściągneli

Czy ktoś był by chętny założyć klan?:]. Fajnie byłoby stworzyć zgrane załogi czołgów lub obsługi mg.:) Wymaga to cierpliwości, ale podniosłoby już i tak wysoką grywalność.

zakupiłem z cenegi red orchestre, ciężka był instalacja, ale udało się. Wszystkie pomoce przeczytałem i nie znalazłem tam instrukcji instalacji. Nie znam się dokładnie na tej grze, ale coś mi nie pasuje. Po pierwsze jak ustawic, żeby grac w jednego gracza? po drugie CZEMU JEST AŻ TAK MAŁO LUDZI GRAJĄCYCH W SIECI W RED ORCHESTRE?

http://www.red.orchestra.pl/forums.php tu masz wszelkie instrukcje, dotyczące instalacji i dodatków.

Już gram, nawet grałem w sieci. Pare dni gry i znowu problem. Czołgi przeciwników i swojej drużyny są jakby przezroczyste i widac osoby w pojeździe. Patrzyłem w ustawieniach i nic tam nie było. A nick w grze mam Radek i wchodzę na serwery o małym pingu i wojnie pancernej.

Mam pytanie dotyczace RO a mianowicie jaki klawisz trzeba nacisnąć żeby rozmawiać przez mikrofon ? Bo nie moge dojść, ktoś mi mówił żeby klawisz m ale nie działa

Zapewne Scroll lock, a na home i end (nad strzałkami) wybierasz czat ogolny badż własną drużynę

Próbowałem i nic z tego :( chyba musze sprawdzić ustawienia tego mikrofonu czy coś w tym stylu

ej mam zainstalowana gierke i wchodzie do steam a tam mam ze jeszcze musze kupic za 14,99 euro. co zrobic zeby grac

Teraz pojawiło się takie coś. Brakuje czegoś nawet po naprawie gry z płyty. Czy można odinstalowac steama i ponownie zainstalowac bez żadnych problemów z rejestracją?

Nie napotkasz problemów przy rejestracji, jeśli uważasz że masz problem z płytą to zainstaluj tylko steam i zarejestruj się i będziesz mógł sciągnąc grę przez steama

Nie napotkasz problemów przy rejestracji, jeśli uważasz że masz problem z płytą to zainstaluj tylko steam i zarejestruj się i będziesz mógł sciągnąc grę przez steama

Z płytą jest ok. Czyli odinstaluje steama, potem zainstaluje, zaloguje się i powinno działac?

• Create New...

Important Information