Skocz do zawartości

Wojna na Bliskim Wschodzie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 243
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Ot typowy syndrom starego bolszewika: jak ja wiele zrobilem dla Polski a te zapłute karły reakcji tego niedoceniają.

A to:Bawcie sie dobrze, ze soba nawzajem, laleczki :D" jest tylko objawem twojej zdziecinniałej osobowości. Nie licz że ktoś się zniży do twojego poziomu i ci odpiszcze czymś podobnym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach, Ty domorosły Freudzie. Rozszyfrowałes moją zdziecinniałą osobowość!
Wiesz, Vilkaloki, może chłopcy z młodziezy wszechmocnej i aktywiści RM postawia Ci pomnik za wkład w walke z bolszewizmem i komuną". Bo jak Cie czytam, to widzę, że sie kolejny kombatant i męczennik" szykuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no AKMS pochwal się co zrobileś?? Na pewno twój wkład w budowę kochanej socjalistycznej PRL był wielki

Twoje wypowiedzi są ponizej godności i krytyki

[ uwazaj co piszesz .troche przerobilem twoja wypowiedz ,nie chce zadymy ponad normę ,pzdr pik ]


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora pik78 23:32 20-08-2006
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vilkaloki ,AKMS ,mauser29 poprawilem wasz posty ,powinny pujsc przynajmniej do kosz ,powinno wpasc rownez pare kartek . Zakonczamy od teraz wycieczki osobiste ,zarowno z lewej jak i z prawej strony . Poczawszy od tera kazda wycieczka bedzie rownac sie kartce w koloze zołtym ! Nie interesuja mnie tlumaczenia ze ktos tam zaczał " ,dał sie sprowokowac dzieciom "itp

Jest todzail Woytasa ,ktory jest na urlopie ,nie mam uprawnien do usuwania postow w tym dziale ,ale moge edytowac i wlepiac kartki . Co tez uczynie jak mnie wyprowadzicie z nerw" !!!

pozdro i prosze o powsiagliwosc ,zachowujcie sie jakos ,panowie szlachta :\\

~~~~~~~~~
pik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Woytas wlasnie wrocil z urlopu i dziekuje moderatorom za wprowadzenie porzadku i ponownie przejmuje wladze na tym forum.
Przyjmuje wariant zerowy- co bylo a nie jest...-kara jest najbardziej dolegliwa gdy zostanie wymierzona jak njszybciej po wystepku. Ale panowie prosze teraz o spokoj.
Jeden z kolegow prowadzi jakies statystyki mowiace, ze na tym forum sa rowni i rowniejsi- prosilbym aby wyslal mi na maila te liste- ewentualnie poinformowal kto jest rowny a kto rowniejszy
Niech bedzie spokoj


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora woytas 15:48 28-08-2006
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie