Jump to content

Emerytura Bociana - czas już nadszedł


Bocian

Recommended Posts

Uprzejmie donoszę że obowiązki głównego administratora przejmuje człowiek o nicku admnistrator :), będzie on również odpowiedzialny za innych adminów działów.
Wszelkie nowe galerie czy poprawki zrobię po 20 lipca po moim powrocie z dłuższego urlopu.

administrator to człowiek rozsądny i godny zaufania, znacie go z naszego forum - prywatnie ma nicka Gambit", od teraz on będzie się zajmował całkowicie moderacją, ja idę na emeryturę.

Oczywiście w skrajnych przypadkach nadal będę interweniował.
Docelowo skupię się tylko na rozwoju serwisu i nowych funkcjonalnościach.

Mam nadzieję że jak wrócę po urlopie to zastanę na forum ład i porządek, będą latały gołąbki pokoju a ministerstwo finansów obniży podatki.
Link to comment
Share on other sites

Z moją emeryturką to nie żart.
A dokładniej emerytura polega na tym że ktoś inny codziennie będzie kontrolował i moderował forum.

Niestety musimy również wprowadzić inne zasady moderacji. Będzie po prostu ciut ostrzej, dotyczyć to będzie tylko osób które faktycznie będą naruszały porządek. Tych które będą zaśmiecały i rozwadniały wątki głupimi uwagami lub dyskusjami nie na temat. Musimy poprawić jakość forum i skończyć z osobistymi wycieczkami lub prowokacjami. Nie będzie również miejsca na politykę w jakiejkolwiek postaci, mamy jej dosyć po uszy na codzień.

Zostanie wprowadzony system upomnień których ilość będzie widniała przy każdym nicku użytkownika. Nie chcemy banować bez powodu, to ostateczność.

A administrator nie jest niemiły, musi być po prostu stanowczy bo inaczej zjecie go z butami :)
Link to comment
Share on other sites

Bez paniki, nie będzie armagedonu z tymi upomnieniami. Kryterium będzie obiektywna" ocena moderatorów, nie oszukujmy się każdy wie że burdy na forum robią złą atmosferę i łatwo takich typów wyłapać. Teraz każdy moderator będzie miał pod ręką kubeł zimnej wody.

Chcę się wycofać bo raz że się trochę wypaliłem a dwa po chorobie mojej żony muszę jej i dziecku poświęcać teraz więcej czasu. Świat mi się w lutym zawalił i muszę to teraz wszystko dookoła odbudować i na nowo poukładać.

Do tego zyska na tym sam serwis od strony technicznej bo będę mógł przy nim spokojniej posiedzieć.
Link to comment
Share on other sites

Słuszna sprawa z wywaleniem pyskówek politycznych z bieżących wątków.

Chciałem jednak zauważyć że dyskutując i zakładając wątki w dziale Historia współczesna czyli zakręty historii po wojnie" tak czy owak będzie się dotykało polityki,okresu PRL, Zimnej Wojny, itp. Nie sposób raczej tam będzie uniknąć dysput, z reguły zawsze tu na forum, w rzeczonym dziale, podział linii historyczno-politycznej jest jeden. Z punktu widzenia i ocen pewnych systemów.
Tam potyczki zawsze się odbywają....
Link to comment
Share on other sites

Hmm ,od siebie dodam tylko tyle ,ze juz zaczałem ostrzyć nozyce do ciecia postów :D! Zwłaszcza autorstwa paru ideologow" z działu Towarzyskiego ,zarowna i z prawej ,jak i z lewej strony sceny politycznej :\\ Nie bedzie litosci ! Nie bede brac zadnych jencow :D

piku
Link to comment
Share on other sites

Trudno będzie nowemu adminowi objąć stanowisko po Bocianie, a zwłaszcza wytrzymać porównanie do niego - co jest nieuniknione. Należy jednak być dobrej myśli, w końcu jest tu sporo sensownych ludzi dzięki czemu forum jest na poziomie. Konserwacja to spokojny dzał, ale i tak raz na czas męczyłem mailami o interwencje Bociana teraz będę męczyć Gambita.
Wojtek
Link to comment
Share on other sites

Szkoda,ale obiecałeś Bocianie,że będziesz zaglądał do gniazda.Choć znając realia ZUS,na tej emeryturce" bedziesz musiał sobie dorabiać,więc chałturki będziesz tu strzelał :)
Apropo-jest jakiś spis gdzie kto moderuje?
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information