Skocz do zawartości

Palmtop+GPS - seria pytań do użytkowników


kocur

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Nabyłem drogą kupna taki oto palmtop :

http://allegro.pl/item108272728_sony_clie_33_mhz_16_ram_ms_8_mb.html

Niestety już po tym jak zakupiłem to urządzenie zorientowałem się, ze nie bardzo wiem jak maksymalnie wykorzystać jego ( co prawda skromne) możliwości.;-) Myślę o zakupieniu doatkowej memory stick 1 GB. Pytanie moje ma związek właśnie z aplikacjami GPS: czy procesorek ogarnie temat? , skąd wziąć mapy ?, rozumiem że trzeba dokupić jeszcze odbiornik GPS, no i oczywiście prosiłbym o ogólne przybliżenie możliwości wykorzystania tego zestawu w terenie.
Po prostu jak sie do tego zabrać.

Za wszelkie porady dziękuję i pozdrawiam !

^ ^
>-<
kocur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o GPS do niego to tylko na kabelku, co do programów to jest trochę freewaru ale bez map co do map to do kalibrowanych Fugawi na Palm OS i chyba będzie coś z Cartella ( miałem kiedyś podłaczonego żółtka Garmina eTrexa do palma m130 wszystko chodziło super ), jeżeli chodzi o nawigację na wykopkach tylko cos z outdorowych konstrukcji garmina lub innej firmy. Najlepiej sprawdzał mi się na wykopkach garmin foretrex 101 miałem go ze stanów za 450 zł, zmieniłem na legenda CX i teraz trochę żałuję ( ale wreście mogę wgrać sobie mapki i jest kolorowy )bo jednak na ręku to jest wygoda przy kopaniu chyba kupię sobie drugi raz foretrexa??? będzie na wykopki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie