Jump to content

czy na allegro nie przesadzają??


VASILI

Recommended Posts

niedawno wywalili mi aukcję na niej była lufa od mg42 nie rozwiercona ani zatykana ale była bardzo ordzewiała i juz urzyta!! jakim prawem ją wywalili jakby ludzie mieli trocge pojęcia to by wiedzieli ze lufy od mg42 bo określone liczbie strzałów nadawały się tylko na złom!! czasami głupota ludzka nie zna granic! niestety musiałem jąrozwiercić i atkac moze teraz im juz nie odbije jak niedawno
Link to comment
Share on other sites

Witam kolegów z forum! Pozwole sobie dodać kolejną wypowiedź do wątku dotyczącego aukcji allegro. Niedawno miałem z nimi nieprzyjemną sytuację, ponieważ zablokowali mi konto. Użytkownikiem na allefro jestem od 2003 roku. W wyjaśnieniach napisali mi, że na moich aukcjach itp. ma miejsce podbijanie ofert, co mnie bardzo zdziwiło. Napisałem do nich kilka meili, o wyjaśnienie sytuacji, to otrzymałem meila od operatora, żebym wyjaśnił transakcje z uzytkownikami ze Szprotawy. Byc moze ktoś ze Szprotawy licytował na moich aukcjach a oni wzieli to za podbijanie ofert?! Wytłumaczyłem się jakoś, jednak operator allegro poprosił mnie o przesłanie kserokopii dowodu tożsamości, co stanowiło warunek odblokowania konta. Po 13 dniach od wysłania ksera dokumentu, po moich licznych ponaglaniach odblokowano mi konto. Straciłem pieniądze, ponieważ w trakcie zablokowania konta moje aukcje zostały usunięte, a po odblokowaniu konta nikt mi za to prowizji nie zwrócił.
Oprócz tego nie uzyskałem od nich nawet słowa przepraszam". Co innego, jakbym kogoś oszukał lub faktycznie podbijał aukcje, to mogliby tak postąpić, ale ja stałem się ofiarą być może niedopatrzenia operatora.
Gdybym dzisiaj miał założyć konto na aukcjach on-line z pewnością nie wybrałbym allegro!
Pozdrawiam Krystian
Link to comment
Share on other sites

włąśnie a mnie ścigają a raczej mam nieprzyjemności zwiazane ze starą lufa od mg42 chcą mnie ZJEść ZA to ze ja wystawiłe taki z niej kawał rdzy a oni się dopieprzyli czasami przesadzają z ostrożnością panowie nie??
Link to comment
Share on other sites

-->VASILI zapomniałes napisać,że na allegrowym cafe Militaria z powodu tej lufy okrzyknięto Cię debilem.Admini wycięli nie tylko Twoją aukcję,ale i posty z cafe M".Jednak dziś znowu wątek wrócił ; nie zdziwię się,jeśli odwiedzą Cię w domu smutni panowie.
Forum Główne Odkrywcy chyba nie nadaje się do wylewania żalów na Allegro,
Link to comment
Share on other sites

witam na allegro nie miałem jeszcze takich problemów,ale myśle że chodziło im oto żebyś dał adnotacje przy wystawionym przedmiocie,ze jest odbojowiona tzn.nie posiada cech wg. ustawy ......itd. bo im zależy na własnym interesie i spokoju przed organami uop mo pp i ieszcze innymi:).dla nich ważne zebyś prowizje płacił i humoru nie tracił" ,a nie tym co sprzedajeż .to ze ludzie sprzedają jumane komórki rtv i inne to ich nie obchodzi bo to nie są art.niebezpieczne
reasumując dla nich liczy sie kassssaaa
pozdrawiam
ps.może załóżmy konkurencje np. aukcje-military
sa takie podobne stronki w normalnych krajach
Link to comment
Share on other sites

czasami głupota ludzka nie zna granic" - jak dobrze sie podsumowales. Nie rozumiesz Ty (wymoderowano), ze dzieki takim akcjom zwieksza sie zainteresowanie tzw sluzb allegro i jak tak dalej pojdzie to kategoria ron" bedzie wspomnieniem? Mysl dzieciaku!
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information