Jump to content

Było,nie minęło-dziś tv Polonia


Grzebiuszka

Recommended Posts

tak mi tez sie nie podoba. ale co zrobic? dobrze ze chociaz to leci. rozumiem ze upamietnianie miejsc kaźni jest istotne dla pamięci narodowej ale przydałoby się w takim programie więcej eksploracji (trafiały się ciekawe tematy np: o kopule panc na polskich bunkrach czy poszukiwaniach sprzetu warszawskiej brygady panc-motorowej). tylko szkoda ze takie krotkie....
Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jak w przypadku innych odcinków ale ten o Bliźnie to była totalna klapa, przeleciał zagadnienie po łebkach, powtórzył kilka banałów, zrobił sensację tam gdzie jej nie ma i popiegł dalej. A można było zrobić naprawdę ciekawy program.
Link to comment
Share on other sites

Odcinka o TKS-ach bo chyba właśnie onie chodzi nie widziałem jednak kiedyś na forum spotkałem się z informacją, iż tankietki były ukryte w wąwozie i zostały odkrtyte przez nienców po zakończeniu kampani wrześniowej. A propo programu oglądłem odcinek o ukrytych skrzyniach z dokumentacją sztabową brygady pancerno-motorowej płk. Roweckiego, oraz o odryciach cześci od polskich czołgów jednak informacje były szcząkowe, może ktoś wie od czego te pozostałości były.
Pozdrawiam.
Link to comment
Share on other sites

Witam. Tadek 80 , jak Ci bardzo zależy mogę cię skontaktować , z odpowiednią osobą z Janowa Lubelskiego . A co do programu z Lublina , to zazwyczaj programy są o miejscach już z grubsza zgrzebanych " , więc nie ma co liczyć na spektakularne sukcesy.Pozdr.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information