Skocz do zawartości

SPROSTOWANIE


von Nogaj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Właśnie przyjechałem po długiej nieobecności do domu i co widzę! Siostra zrobiła mi bardzo niemiły kawał i udzielała się w kilku tematach na tym forum.Hasło podpatrzyła z zeszytu w szafce i...namieszała chcac mnie wylogować.Poza tym po złości" w moje sklejane od 7 lat modele powpychała gumy do żucia a wiele z nich jako dosyć delikatne zostały uszkodzone.Kubelwagen na przykład trafił do akwarium gdzie siostra trzyma chomika...Hasła zmieniłem a wszystkich co do ktorych pisała przepraszam za zasmiecanie i trucie gitary.Proszę o wyrozumiałość i pozdrawiam serdecznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz drugi przypadek takiego sabotazu ;) Pierwszy zaliczył niejaki Norbert lat13,jemu lipy narobił, namieszał
starszy brat .Sabotazystom proponuje zakazac zblizania sie do kompa ,na odleglosc co najmniej 10m .Kar cielesnych nie polecam ,mogą byc skutki uboczne...

pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młoda jest,mam cichą nadzieję że jej to przejdzie.Podczas mojej nieobecności zaadoptowała moje legowisko:) Ja jej wybaczyłem-gorzej z rodzicami-wiem przynajmniej jak zachowuje się lalka arbie" po pobycie w kuchence mikrofalowej:)) ehhhh szkoda gadać.Dobrze że niebawem znowu czeka mnie wyjazd za chlebem na zachód.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Pana Bociana! No widzę że w domu dziś szykuje się kolejna afera! Niech tylko przyjedzie rodzinka z zakupów...Porozmawiam z rodzicami i tym rozpieszczonym bachorem.Bardzo przepraszam,naśmieciła mi niezle..błedem było trzymanie haseł w zeszycie.Niech mi Panowie uwierzą co przeżywam teraz-w notatniku miałem numery do kolezanek-czeka mnie kilka dni wyjasniania.Jeszcze raz przepraszam i prosze przypadkiem mnie nie wylogowywać.Miłego wieczoru!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczere wspułczucia też mam siostrę na dodatek dwunastoletnią i znam ten ból :) Wyobrazcie sobie że jest ona zdolna do dużo bardziej wyrafinowanych zbrodni.
Z własnego doświadczenia wiem że to dużo gorszy wróg niż cała kompania Tygrysów Królewskich więc lepiej mieć ją po swojej stronie:)

Pozdro
hardy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Ehh - weź sie za nią chłopaku, bo to już widać ostatni dzwonek. Ja ze swojej strony mam prośbę. Jak zacznie do niej przychodzić chłopak, weź go na piwo i powiedz mu co i jak, bo będzie lipa. Niech sie chłopaczyna przygotuje ;-)

pozdro !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawajcie foty ludzi zakompleksionych z wielkimi kałdunami(piwsko,golona)działajacych jako spadochroniarze lub inni speckomandosi.Mogą też być przykarłowate osobniki odtwarzające zwiadowców itp.Niech tu,na tym poście pojawi się galeria (coś jak w macDonaldzie pracownik miesiąca) na NAJLEPSZEGO MACZO REKONSTRUKCJI."



Tu się naraziła paru osobom. Dotrzyj ją na rejonach,zmięknie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej koledzy ale mi sie nie chce wierzyc,ze to rzekomo napisała siostra ,czasem zdarza sie cos kazdemu napisac ,czego potem załuje ! Czy tak czasem nie bylo z tobą Von Nogaj ;) ?????

Wg mnie Nogaj ,najzwyczajniej ,na świecie ściemnia :)

pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam,ale zgadzam się z kolegami.Siostra wkleiła zdjęcie z ruskimi napisami,oraz barwnie opisała deski w wojskowej umywalni może była tam dziewczynka 12 lat.Nie w to nie wierzę.sorry, ale takie rzeczy to tylko w erze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie