Skocz do zawartości

Do Modelarzy


Cronos

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro jesteśmy w tematach modelarskich to zwróce się do kolegów z małym pytaniem. Obecnie pracuję nad modelem Pantery ausf.a z Italeri i zastanawiam się nad wariantem malowania może podsuniecie mi jakiś pomysł?????????????:)


Pozdro
hardy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam te Panthere Italer jest nawet nawet fajna. Jedynie gumowe gąsience są strasznie nienaturalne. Ale możlwość naklejenia zimerittu jest najwększym atutem. Ma też silnik i otwierana klape:)sklejałem i malowałem ją pare lat temu więc jakość jest mierna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe fajnie ci wyszła z jakiej jest jednostki??????????????a gąsienice rzeczywiście w tym modelu są nienaturalne ale mimo wszystko model jest wykonany na niezłym poziomie , przed zakupem spodziewałem się czegoś gorszego silnik w zestawie bardzo mile mnie zaskoczył:)

Pozdro
hardy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zlepek wszystkiego co miałem od ręką. Numery oryginalne z Italeri- 505 pancerny regiment z Włoch, Nakleiłem też ten hełmik z wersji Grossdeutchland:) (co sie miał marnować) i jeszcze naklełem jakeś oznaczene na wieże co mi zostało ze stuga, Nie wem co to za jednostka. Kiedyś jak robłem modele to naklejałem wszystko co miałem pd ręką:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ,bez urazy ,ale pzVI A italeri, to jeden z najgorszych modeli pantery jaki kiedykolwiek wyszedł.
Sam zrobiłem ten model, ale tylko w celach treningowych ,przed Tamiyą i Dragonem.
Jesli ktoś nie przywiązuje znaczenia do szczegółów ,to niech robi Zwezdę i Italerkę (te najnowsze już OK),ale to jest sztuka dla sztuki, nie mająca z modelarstwem reduk. nic wspólnego.
Jeśli ktoś robi swój pierwszy model, to lepiej niech kupi coś tańszego ,bo i tak go spiepszy,ale niech nie kupuje takiej Golgoty jak Zwezda,bo sie poprostu zniechęci (i jeszcze ściane uszkodzi)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie w takich tematach nie musimy się wcale sprzeczać ponieważ każdy ma swoje preferencje. Ja np swoją Panterę porównywałem do wcześniejszego zvezdowskiego IS-a 2 który na prawdę mnie zawiódł. A tak nawiasem mówiąc to może podsuniecie mi jakieś wersje malowań bo te z zestawu niezbyt mi się podobają:)



Pozdro
hardy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Tiaa michalczewski ,faktycznie KATASTROFA ,jedna literka więcej wyskoczyła i problem wieki się zrobił...
A kolega to chyba troszkę czuje misję zbawienia świata ,
myślę że mleczko dla szanownego kolegi będzie OK.
Jako grzesznik biję się w pierś i prosze szanownego ojca dyrektora o wybaczenie .Wyznam samokrytykę:
Faktycznie ,wypiłem wieczorem w czasie postu kilka piw,lecz na swoje usprawiedliwienie mam to ,ze były to piwa polskiej produkcji, a wieczór był bardzo nużący.
Proszę szanowne radio m. o wybaczenie i zrozumienie.



A to jest mój t34-85 z Dragona.



PS
Mam nadzieje ,że ta dziwna frustracja ,to efekt przedłużającej się zimy ,a nie wrodzona upierdliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mleko jest napewno zdrowsze od piwa wiec nie musisz mi go polecac. Daleko mi od misji zbawienia swiata, zadko sie wypowaidam na tym forum.
Nie napisalem ze jestes be bo robisz bledy (mi tez sie czesto zdaza) jednak tlumaczenie sie ze to wina alkocholu jest szczeniackim zachowaniem. Zrobiles blad, zauwazyles, chciales to przeprosiles ale nie tlumacz sie w ten sposob bo to naprawde to jest kicha.
Co do proponowania mi mleka, to masz juz moze 18lat? Jestes z pokolenia pampers" czy jeszcze z rocznika przed 89r.?

Tadeusz ojciec misji edukacyjnej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie