Jump to content

Siedziałem w Me-109


Recommended Posts

Posted

siedziałem w Me-109 G dzięki Śp.Zbyszkowi Kornelukowi który zginą lecąc na TS-8 Bies.Wydobyty z jeziora na Mazurach a wyremontowanym przez Fudacje Polskie Orły znajduje sie obecnie w Krakowie w M.L.nawet w najśmielszych marzeniach nie marzyłem o czymś takim a tu trach .to co tam w środku przeżyłem nieda sie opisac -wzuciłem pare fotek.

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply
Posted

a tu to juz siłą rozpędu zmieszczam CSS-13 licencja Po-2-w tym nie tylko siedziałem ale udało mi sie na nim polatać !!było z....... w otwartej kabinie-pozdrawiam wszyskich sympatyków awiacji i nie tylko !!!!!!!!!!!!!

Posted

co do fotek ze środka to musze poszukać mogą byc kłopoty-nie przywiązywałem wytedy do tego wagi bo wtedy w kabinie nie było jeszcze zamontownych wskażników Zbyszek to wtedy jeszcze nie skończył wykonałem jedno lub dwa zdjęcia postaram sie coś wygrzebać-pozdr

Posted
stedke -słuchaj a raczej czytaj he he-na szybcika przegzebałem pudło z fotkami od mesera ale środka narazie nie mam to nie jest praca na 10 min-mam pare tysiecy fotek one tam gdzie czekają ale nie na tą chwile ale jeszce jutro poszukam -pozdro
Posted
Jeżeli mogę się wtrącić jest to chyba BF 109 G-6 RW+BS , który to pilotowany 28 maja 1944 przez feldwebla Ernsta Pleinesa z Jagdgruppe West spadł w niewyjaśnionych okolicznościach do jeziora Trzebuń.

Pozdro
hardy

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information