Skocz do zawartości

Docieplenie


Hoffmander

Rekomendowane odpowiedzi

taaa ,moze i tak ale te co godzinę łaza po lesie za tobą calym stadem trochę denerwują czasem :D
Do wiedzy poszukiwaczy z calej Polski ,zubry to nie tylko Bialowieża ,juz od Grabowki sie one zaczynają ,kiepska imitacja Bizona ;P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, już wole stado komarów w lesie, kiedy w ręku dzielnie dzierże piszczałe, niż śnieg :/
A zgrzewka, albo chociaż sześciopak yyy... tzn stado żubrów nie zaszkodzi :) Chociaż u mnie tylko borsuki, jenoty, węże, pająki, żaby i ślimaki. Ble :/
pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ELO!
Kalesony rulez!
Zawsze (podobnie jak Chuck Norris) byłem przeciwny temu wynalazkowi - bo jakoś mało męski, bo jakoś tam głupio się było rozbierać na WFie i ukazywać kalesonki... ale to minęło :] Po raz pierwszy, gdy z kumplem wyruszyliśmy na całodniową eskapadę przez lasy do kwatery głównej hitlera Anlage Süd w Stępinie przy ponad -20 stopniach (gorąca hernata w termosie zamarzła!!!)! Polska panterka (czy też moro, jak kto woli) zamarzła na blachę. Nie dało się zrobić przysiadu bez odgłosu identycznego z łamanym drewnem! Ale kalisroki dały radę! wszystko mi zamarzało, tylko nie nogi powyżej kostek :] (PS polskie desantówki - ech... nieprzyjemne wspomnienia) Od tego czasu używam kalisroków.
Poza tym, od niedawna próbuję coś działać na snowboardzie - próbuję to adekwatne określenie, bo na razie nie wychodzi to zbyt perfekcyjnie. Bez kalesonów na stok się nie ruszam!
No i przy -30 stopniach wyjscie nawet na minutę przed dom bez podwójnej pary spodni = masochizm.
Krótko i na temat - kalisroki są przydatne, a nieraz NIEZBĘDNE!
POLECAM!
Jednak jeśli w perpektywie mamy kilkugodzinne siedzenie na wykłądach czy gdzie indziej, polecam jeno spodnie narciarskie/snowboardowe/grube dresy.
(heh kupiłem szwedzkie kalisroki na allegro, zobaczymy jak się spiszą ;)
pozdro
%-P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Ja używam białych z lycry , jak sieprzebieram w lesie to kumple dostają zwarcia,rechot przez pół godziny .Wyglądam w nich jak z jeziora łabędzi" ale są zaj... ciepłe i nie przeszkadzają w chodzeniu.
Poza tym drodzy Koledzy lepiej żeby pielęgniarka wypinała sie do nas niż odwrotnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie