Skocz do zawartości

Docieplenie


Hoffmander

Rekomendowane odpowiedzi

Poruszyłeś kolego ważny wątek. Przedewszystkim czy są bawełniane czy z domieszką sztuczną? tak czy owak sa one dobre tylko w wypadku chodzenia po powietrzu bo jak masz w kalesonach siedzieć 8 godzin to narzady plciowe strasznie sie pocą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam,że moje mają jeden feler. Brak rozporka i jak trzeba coś zrobić, to niestety trzeba je sciągać razem ze spodniami.
Nie wiem z czego są zrobione. Wiem tylko, że są białe, bo je widzę. Cholernie się w nich pocę, szczególnie w ogrzewanym pomieszczeniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaca, udzielając się w takich tematach sam nabijasz sobie posty :P zresztą mam gdzieś cyferki przy nicku, byle nie zaśmiecać forum. (nie lubie tylko kolegi pik (bez urazy) i nie wiem dlaczego)

Wracając do tematu
Kup sobie jakąć firmową bielizne oddychającą / hydroaktywną. Będziesz mógł poszpanować naszywką Bergsona, Salewy, czy Nike :) Poza tym takie firmowe kalesonki, są rewelacyje. Nie poce się w nich i nie ma żadnych zapaszków. Na ostatnie mrozy wystarczy mi właśnie ta bielizna, jeden polar i wiatrówka.
Polecam

Pozdro 4 all
Janusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ten teges do siebie macie to może spotkajcie się gdzieś po pracy i dajcie sobie w dzioba albo dzioba - jak wolicie
:D
A co do kaleson... osobiście nie preferuje ale to nie znaczy ,że wypada się z kogoś nabijać a swoją droga mrozy dopiero nadchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Fajny temat...Ja chudze w kalesonach i mam w d... tego kto sie śmieje.
Koledzy pik78 i idiota!
Proponuje abyście podali sobie ręce na zgode.Dość że nasze chore prawo daje nam po d... to jeszcze BRAĆ POSZUKIWAWCZA ma do siebie jakieś pretensje.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwieksze mrozy smigalem w ocieplanych spodniach, kalesonach i dwoch parach skarpetek. I to ja sie smialem z ludzi nie oni ze mnie, trzesli sie jak galareta przy 25 mrozie a mnie bylo cieplo.
Dzis w robocie padlo ogrzewanie, kawa stygla zamiast sie zaparzyc i znow kto z kogo sie smial?
Pare lat temu tez uwazalem ze kalesony i ciepla czapka to obciach" ale kilka razy zmarzlem tak ze zmienilem zdanie. Z mlodzienczych" lat zostaly mi odmrozone palce i co jakis czas katar przez dwa tygodnie razem chorymi zatokami (chyba kazdy kto przez przez dwa tygodnie smarkal krwia zatoki i bezprzerwy bolala glowa moje zdanie na temat czpeczki).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie