Skocz do zawartości

GRH Festung Breslau


Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu założyliśmy we Wrocławiu Grupę Rekonstrukcji Historycznej Festung Breslau. Skupiamy fascynatów umundurowania i wyposażenia z okresu drugiej wojny światowej, w szczególności niemieckiego. Odtwarzamy oddziały broniące Twierdzy Wrocław w 1945 roku: Wehrmachtu (pułk Mohr) oraz Waffen-SS (pułk SS-Besslein).
O ile nam wiadomo jesteśmy jedyną GRH na naszym terenie. Wkrótce zamierzmy poszerzyć się o sekcję krasnoarmiejną, zatem jeśli ktoś ma ochotę... :)
Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej
http://www.festungbreslau.wroclaw.pl/

Prosimy o ewentualne uwagi i konstruktywną krytykę ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak widać nie jesteście jedyni we Wrocławiu, skoro ułan na kobyle o wdzięcznej nazwie Cytryna" w niezbyt bojowej pozie, w galerii wydarzenia" to właśnie moja skromna osoba i większość sprzętu polskiego w tej imprezie była nasza :)Nie tylko Niemcy" w Festung Breslau :) pozdr.
J.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeager o ile się dobrze orientuję, to należysz do poznańskiej Cytadeli. Nie chodzi mi o reenactorów z Wrocławia, bo takich jest zapewne wielu, ale o wrocławskie GRH - takich jest mało, a o ile sie dobrze orientujemy, konkretnie jedna, nasza. Oczywiście jeśli tak nie jest, to tym lepiej! :) Ale póki co, to nawet Cytryna nie jest z Wrocławia, tylko z Dobroszyc :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
O co do muszki to cenna uwaga :) Dziurki i łączenia plastiku dokładnie poszpachlowałem - pozostały tylko te, które widać na zdjęciu, jednak są one trochę trudno dostępne przy obróbce i bałem się że przedobrzę ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie niezłe podstarzone" zdjęcia na stronie, ale wydaje mi się że maskujecie nimi niedostatki w umundurowaniu i uzbrojeniu. Jesteście na starcie, ale za parę lat będziecie się śmiać z tych fotek. Powodzenia i sukcesów życzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaus hehehe nawet tego nie wspominaj :) Wstyd ;)

Maulwurf być może będziemy się śmiać, jednak postarzanie fotek napewno nie ma na celu maskowania niedoskonałości - wtedy wszystkie fotki były by postarzone :) Nie twierdzę, że mamy jakieś niesamowite wdzianka. Wiem że sporo jeszcze u nas niedoróbek i jeszcze dość długa droga przed nami, jednak wolimy chyba konstruktywną krytykę na temat naszych braków niż maskowanie ich postarzonymi fotkami :)
Dzięki za życzenia! :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie