Skocz do zawartości

Blaszka która sprawiła tyle kłopotów


jaca2003

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Poniewaz tamten watek został zablokowany i wykasowano niektóre wypowiedzi(moje hi hi hi)dla Kocura i Tominiewa kilka słów.

Wasz idol którego tak hołubicie o członkach mojej rodziny póki żył mówił Polniszen Banditen"(niekoniecznie ta pisownia niekoniecznie duze litery ale sens ten).A dlaczego?Ano dla tego że w rodzince trafiło się kilku ludzików którzy zamiast podpisa volkliste woleli naoliwi zelastwo i pójśc do lasu.Wiem to byli żli ludzie ale gdyby wasz idol ich dopadł to nie skończyło się by na zadołowaniu ich tylko całą rodzinkę by dołożono do kompletu.Bez względu czy dziecko czy staruszek.A Wy o Wielcy odkrywcy teraz mówicie że trzeba poznac historię?Jaką?Moze jednak trzeba poznac ile eurusiów zucą za niego co?Nie mówcie mi o jakiejś równosci w ziemi bo to ani czas ani pora ani nawet czas na takie dywagacje.W Polskiej ziemi mogą by równi tylko ludzie sprawiedliwi.Zobaczcie sami ilu nagle wyjeżdza z cmentarzy z alei zasłuzonych.No fakt zdażyło sie już w Dolnoślaskim ze dla takich zbrodniazy polskie wojsko czas znalazło ale na szczęście nie każdy myśli tak jak Wy i Oni więc albo przestańcie koledzy przekonywa ze historia albo powiedzcie wprost ze euro albo po prostu przestańcie pieprzy bo na tym forum jak podejrzewam jest wielu potomków POLNISCHEN BANDITEN których wasze wypowiedzi OBRAŻAJĄ.
Pozdrawiam i ku rozwadze.
Jaca 2003
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było wesoło.Wyobraz sobie ze ten IDOL" jest nietykalny a kazdy kto myśli (lub głosi inne poglądy)inaczej jest wróg publiczny Nr 1(taki mały swojsi LPR połączony z DJ Rydzykiem).No i to chyba wsio chyba ze coś przegapiłem bo watek pociety co się dało powywalac to powywalane i ogólnie jest Pieknie.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

Zadyma czyli standard w kontrowersyjnych tematach na tym Forum... Ja swoje zdanie wyraziłem tam chyba delikatnie i z uzasadnieniem a mimo to co nieco wycięli...
Szkoda. Mam nadzieję że Kocur się nie wystraszył i napisze co tam u rodziny elektryka.

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaca, a w którym wątku był taki dym? I konkretnie o którego Idola" chodzi? Jeśli nosił hakenkreuz, to sie zgadzam z Twoja wypowiedzią w 100%. U mnie w rodzinie też oliwili żelazo po lasach :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Spiesze wyjasnic:
dopisalem co mysle o tej sprawie (ostatni wpis w tamtym watku) potem dopisal sie Kudlaty HD ze czas zakonczyc klutnie" i to jest dzial forum do pokazywania fantow, nastepnie odpowiedzial Kocur wyjasniajac ze to NIE ONI wpadli na pomysl sciagania rodzinki tego ssmana tylko gosc z fundacji zaproponowal mozliwosc uczestniczenia w ekshumacji oraz pokazania rodzince gdzie bedzie grob na cmentarzu w Pulawach oraz Kocur wyjasnil o co chodzi z jego adresem mailowym (niemieckinowydwor@....) chlopak daje korepetycje z niemieckiego i ten adres podaje w ogloszeniach. Nastepnie dopisalem sie ze juz wszystko rozumiem, sam bylbym na ich miejscu ciekaw niektorych faktow odnosnie osoby ktorej kosci znalezli oraz przeprosilem Kocura jesli moja wypowiedz urazila go, wydaje mi sie ze ostatnia wypowiedz Kocura wyjasnila cala sytuacje i w tym watku bylo by juz spokojnie.
Byc moze bledem bylo to ze dodalem tez slowo do moderatora (Kudlatego HD) ze nie pisze sie kłutnie" tylko kłótnie i ze my sie nie klocimy tylko wyjasniamy cala sytuacje oraz malenka wzmianke o nadmiarze cenzury na forum Odkrywcy. Moderator bedac chyba urazonym ze ktos smie poprawiac jego polszczyzne pociachal watek lecz nie blokowal go, kozystajac z okazji ze moge skierowac swe slowa do Szanownego Grona Osob Cenzurujacych Wypowiedzi Uzytkownikow wyrazilem swe uznanie ironicznie chwalac podjete dzialania w tym ciekawym ale kontrowersyjnym watku slowami Chwala moderatora!" oraz poprawiajac kolejne powstale bledy (tu juz dzialalem zlosliwie).
Niestety moje dzialania zostaly zle zrozumiane i watek wyglada po kilku korektach zawartosci jak macie przyjemnosc go ogladac.

I znow pozwole sobie napisac kilka slow skierowanych do Moderatora:
Kolego Kudlaty HD jesli sadzisz ze nasze wypowiedzi sa jak napisales dla nabijania 500 postów" przy nicku nie zas dyskusji prowadzacej do pokojowego wyjasnienia calej sytuacji proponuje zebys zrzekl sie funkcji moderatora gdyz tok Twojego rozumowania jest nieco odmienny niz osob zarejestrowanych na forum Odkrywcy.
W zwiazku z tym domagam sie przywrocenia wpisu Kocura gdzyz moim zdaniem jest ona kluczowa w tym temacie oraz wplywa znaczaco na wizerunek osob Kocura i Tominiewa jako poszukiwaczy.

Pozdrawiam
Piorek

P.S. Przepastne zasoby mojego komputera zawieraja wersje tego watku:
a. przed korekta
b. zmasakrowanego
c. w chwili obecnej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panie Piotrek, czy mógłbym prosić Cię o przesłanie tych dwóch pierwszych wersji wątku. nie byłem dłuższy czas na forum i nie znane są mi wszystkie wypowiedzi, a z tego co zauważyłem, jest to ciekawy wątek. i jednak masz rację, co do wybiórczego traktowania niektórych wątków przez niektórych moderatorów (za bardzo się obrażają na prawdę?). dziękuję i pozdrawiam.
krzysiek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć !

Piiorek - jak masz to wstaw bo mnie już bebechy bolą od tłumaczenia, że nie jestem wielbłądem. Jaca - chłopie nie podejmuję z Tobą polemiki. Cóż - skoro uważasz, że traktujemy go z Tminewem jako idola" to coś Ci się bracie pomieszało i naprawdę chłopaku szykuj sobie książeczkę zdrowia ( uzupełnij wpisy, sprawdź gdzie jest najbliższy lekarz I kontaktu, sprawdź ubezpieczenie ) bo Ci będzie potrzebna. Przy takiej paranoidalnej niemocy mozesz stać się niebezpieczny dla otoczenia no i cóż - musisz byc przygotowany na izolację od normalnego społeczeństwa.
Mimo wszystko pozdrawiam - kocur !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

złote słowa - dodam tylko że wypowiedź jaca" jak ulał pasuje do ścigania z odpowiedniego paragrafu - ci co zdążyli przeczytać wiedzą o czym pisze. Zdania nie zmienie - i jeśli jeszcze raz zobacze podobną treść to bez chwili wahania zrobię co trzeba.

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa.od kiedy zza zachodniej granicy zaczęli dojezdzac starzy właściciele ziemi i nieruchomości"powstał dziwny świński pęd włażenia w pewną cześc ciała.Ciekawe że jak ktoś ma inne zdanie jest wielbładem.Powtarzam jeszcze raz nie widzę powodów dla których miałbym się spotyka z rodziną takiego popaprańca jak obiekt tu omawiany.Nie widzę powodów dla których mogę zrozumie chęc takiego spotkania u innych.Moze zamiast wyklinania mnie powinniście koledzy się zastanowic czy na pewno macie racje?Czy ten wasz idol przyjechał tu na wycieczkę i żli polacy go gdzieś w lesie ograbili i życia pozbawili?Czy w ogóle miał prawo tu byc?A moze jednak to on był zły a niekoniecznie ci co go zwalczali?I nie mówcie że ciekawośc ze historia i inne takie pierdoły.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
jest jeden problem z wklejeniem oryginalnej wersji watku - informacje sa zapisane na sluzbowym kompie gdzie wykozystujac pore lanczu" wdalem sie w ta interesujaca polemike. Niestety przebywam wlasnie na urlopie do dnia 16 stycznia :)
Swoja droga uwazam ze to nie ja powinienem przywracac oryginalnosc Waszych wypowiedzi tylko TA osoba ktorej mozliwosci na forum pozwalaja usunac nasze wypowiedzi.
Pozdrawiam wszystkich
Piorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek chyba ktoś Cię nie kocha albo coś w tym stulu.
Uwagę mi zwróciłeś co do jedenj literówki i więcej mnie nie poprawiałeś. Ale jak lubisz się chwalić takimi pierdołami to prosze bardzzo. Ja mogę Tobie jedynie współczuć.
JAk chcesz coś do mnie pisać to prosze na meila. Możemy też się spotkać chętnie bym z Toba porozmawiał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kudlaty,nie mnie jest oceniac poprawnosc Twoich dzialan czy nimi kierowac, tez wolalbym czytac forum Odkrywcy bez klotni i zbednego gadania ale wydaje mi sie ze jesli juz takowe juz powstalo (szczegolnie w tak kontrowersyjnej tresci) to niech posiada jakies zakonczenie a nie wisi" na forum zmasakrowane i pozbawione sensu.
Zaluje jednak ze wypowiedz Kocura moim zdaniem tak wazna dla sensu calego watku zostala usunieta czego skutkiem jest ten watek w ktorym teraz dyskutujemy a ja bronie czego o czym wiekszosc ludzi nie ma pojecia.
Obawiam sie ze zrozumiales moje wpisy jako atak" na swoja osobe - nic do Ciebie nie mam!!! Wolalbym zeby moderatorzy forum zaistniala sytuacje potraktowali jako przestroge przed naduzywaniem swoich uprawnien lub nieco bardziej wczytywali sie w tresci ktore chca usunac, tylko tyle! Tyczy sie to kazdego moderatora nie tylko Ciebie.
Na tym koncze swoj udzial w tym temacie, w kwestii spotkania jesli masz konkretna propozycje pisz smialo na priv ale pamietaj! Moja strefa emocjonalna o ktora sie tak martwisz od kilku lat jest wypelniona.
Pozdrawiam
Piorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
Witam !

Długo zastanawiałem się czy warto odgrzewać ten przygasły wątek. Niemniej w związku z tym że sprawa juz powoli zbliża się do końca winien jestem chyba jakieś informacje. Są tacy na tym forum, którzy bez emocji podeszli do sprawy.
Otóż ekschumacja odbyła się na początku maja przy współudziale szefa fundacji Pamięć", jego sekretarki, Tominewa, TIX'a i mojej. Niestety nie zachowało sie wiele szczątków. Jedynie odgrzebaliśmy tylko kilkanaście drobnych, małych kości, jedna odznaka za rany stalowa - destrukt, kilka guzików. Wspólnie doszliśmy do wniosku, że prawdopodobnie zmaraskrowany ludzki strzęp zostal owinięty w resztkę munduru i zagrzebany w ziemii. Na wierzch położono nieśmiertelnik. Niemniej jednak szef fundacji stwierdził, że jest szansa na ustalenie tożsamości i on się jej podejmie. Powiedziałem mu, że z moich informacji wynika, że mogą byc trudności bowiem po uznaniu SS za organizację zbrodniczą po procesie norymberskim wszelkie archiwa zaginęły/zniszczono/utajniono. Na to uśmiechnął się nieznacznie.
;-)


P.s. Tix / Tominew wrzućcie fotki.

pozdro !

^ ^
][
> - <
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Niestety dostałem na razie tylko imę, nazwisko oraz date i miejsce urodzenia. Figuruje jako zaginiony 11.10.1944r cyt. 500 m na północny wsch. od m. Różo...." co się zgadza.


O reszte spytam Szefa Fundacji na spotkaniu .

Pozdrawiam !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie