Q3N Posted December 31, 2005 Author Posted December 31, 2005 http://video.google.com/videoplay?docid=-2522036044479053949&q=MG+42Podaje fajny link ktory pokazuje mg 42 w urzyciu.
revolt Posted December 31, 2005 Posted December 31, 2005 taka siekanne zrbił:) 50 sztuk poszło w 10 sekund:( powinien zapodać coś ładnego - krótkie serie i te sprawy
Darek419 Posted December 31, 2005 Posted December 31, 2005 Witam.Jest tam pokazany drugi film z gry.Mam pytanie jaka to jest gra.Przedstawiony też jest sposób wymiany lufy.poz Darek.
pik78 Posted December 31, 2005 Posted December 31, 2005 a słyszeliscie dp-28 w akcji ? panowie to jest dopiero muzyka dla uszu...Emgieta jest przereklamowana zdeczko i nudna !
coralgol Posted January 1, 2006 Posted January 1, 2006 @Darek419ta gra to wlasciwie mod Red Orchestra do gry Unreal Tournament. btw bardzo dobrze jest tam pokazana wymiana lufy :) . http://en.wikipedia.org/wiki/Red_Orchestra_(mod)
Mlody Mauser Posted January 5, 2006 Posted January 5, 2006 Dodam jeszcze moze ten link>http://video.google.com/videoplay?docid=5854686068870249151Amerykance niezle sie bawia:)
Pilawa Posted January 5, 2006 Posted January 5, 2006 A oto stronka o MG-42 i nie tylko...Jak na urlaup" to tylko tam.Miłego ściągania http://198.144.2.125/MG42/mg42.htm
XANTOS Posted February 8, 2006 Posted February 8, 2006 Hehe, a tak wygląda MGieta w wydaniu paintballowym ;)
Grzechotnik Posted February 8, 2006 Posted February 8, 2006 FiodorO filmiku tym było już głośno na grupie militaria, zdaje się to dzieło SJS, miał być on bowiem dowodem na to jaka to PPSz była do dupy bo za szybko strzelała bo aż lyfa zadymiła. Tyle tylko, że co za idiota z pistoletu maszynowego strzela 72 naboje za jednym zamachem bez przerw.? Ale co trzeba przyznać w walkach w mieście i na krótki dystans w okopach to mordercza machina i ta szybkostrzelność mogła bardzo pomóc.
zeton Posted February 8, 2006 Posted February 8, 2006 LuUfa zadylila bo gazy sie dostaja pod oslone. Lufa jest krotsza niz oslona. Zmniejszac to mialo zdaje sie odrzut.
stedke Posted February 9, 2006 Posted February 9, 2006 XANTOS i ty tutaj:)wlasnie to spayder przerobiony?pozdro
a.korbaczewski Posted February 9, 2006 Posted February 9, 2006 Ja tam wole Garanda, w Call of Duty oczywiście, Hłe Hłe
Painter Posted February 9, 2006 Posted February 9, 2006 witam XANTOS, STEDKE pogrywacie????pozdrawiam
stedke Posted February 9, 2006 Posted February 9, 2006 Painter mowie za siebie:)TAK ale juz tylko alony" scenariusze mnie nie bawia tak jak kiedys.pozdro
XANTOS Posted February 10, 2006 Posted February 10, 2006 Hehe, jaki ten świat mały... ;)Pozdrawiam ;)
das_reich Posted February 10, 2006 Posted February 10, 2006 a mnie interesuje co za szaleniec jechal tym samoochodem,,, no chyba ze byl na pilot ihiih
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.