Jump to content

Życzenia


Lokomotywa

Recommended Posts

Posted
Wszystkim Forumowym napinacziom ,prowokatorom ,wkręcaczom ,oszołomom,podrzegaczom ,jajcarzom i tym co nie mają pogladow w zadnej sprawie i tylko zamieszczaja possty w sprawie identyfikacj jakiej łuski ,kawalka drutu ,byłym zomowcom ,byłym trepom ( Lokomotywa :P) ,skaleczonej mlodziezy pietnem polityki z prawicy jak i zlewicy zycze zdrowego podejscia do życia w tym kraju oraz Wesołych Swiat i pieknych odkryć w 2006 roku.

T.P
Posted
Wesołych, zdrowych i bezpecznych (uwaga miny) Świąt Bożego Narodzenia, dla Redakcji i wszystkich szperaczy...kominowych też....

życzy:

Katani ;)
Posted
Lokomotywa, myślę że nie ma potrzeby się zmieniać. Każdy ma jakąś rolę do odegrania i jeśli się to robi uczciwie to jest ok. Pozdrawiam.

Hm, wierszyk okolicznościowy mi się przypomniał:

darzyło mi się kiedyś
ujrzeć w lesie rano
dwie drogi - poszedłem tą mniej uczęszczaną
Reszta mojego życia wzięła się z tego
że ją wybrałem"

(Robert Frost - Road not taken)

Powodzenia wszystkim życzę w poszukiwaniu i odkrywaniu - i dobrych trafień na drogach mniej i bardziej uczęszczanych.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information