Lokomotywa Posted December 22, 2005 Author Posted December 22, 2005 Wszystkim bez wyjatku forumowiczom i administratorom -życzenia ZDROWYCH I WESOLYCH ŚWIĄT zyczyStary parowóz
pik78 Posted December 22, 2005 Posted December 22, 2005 Wszystkim Forumowym napinacziom ,prowokatorom ,wkręcaczom ,oszołomom,podrzegaczom ,jajcarzom i tym co nie mają pogladow w zadnej sprawie i tylko zamieszczaja possty w sprawie identyfikacj jakiej łuski ,kawalka drutu ,byłym zomowcom ,byłym trepom ( Lokomotywa :P) ,skaleczonej mlodziezy pietnem polityki z prawicy jak i zlewicy zycze zdrowego podejscia do życia w tym kraju oraz Wesołych Swiat i pieknych odkryć w 2006 roku.T.P
Lokomotywa Posted December 22, 2005 Author Posted December 22, 2005 Dzięki pik -ale mi juz za malo zostało aby sie zmienić
Katani Posted December 22, 2005 Posted December 22, 2005 Wesołych, zdrowych i bezpecznych (uwaga miny) Świąt Bożego Narodzenia, dla Redakcji i wszystkich szperaczy...kominowych też....życzy:Katani ;)
pająk Posted December 26, 2005 Posted December 26, 2005 Lokomotywa, myślę że nie ma potrzeby się zmieniać. Każdy ma jakąś rolę do odegrania i jeśli się to robi uczciwie to jest ok. Pozdrawiam.Hm, wierszyk okolicznościowy mi się przypomniał: darzyło mi się kiedyśujrzeć w lesie ranodwie drogi - poszedłem tą mniej uczęszczanąReszta mojego życia wzięła się z tegoże ją wybrałem"(Robert Frost - Road not taken)Powodzenia wszystkim życzę w poszukiwaniu i odkrywaniu - i dobrych trafień na drogach mniej i bardziej uczęszczanych.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.