Skocz do zawartości

Polscy naziści


Lejtnant

Rekomendowane odpowiedzi

O zgrozo !!!!!!!
A gdzie nasza Polska tolerancja .Słyneliśmy kiedyś w Europie (od średniowiecza)jako naród tolerancyjny który na swoich ziemiach miał wolnośc religijną jak i przygarniał pod swoje skrzydła inne nacje narodowe.
A na temat Polskich nazistów to moje prywatne zdanie :należy takie osoby izolować i wkoło wyświetlać im filmy które prezentuje się w KL Oświęcim.A co do Zydów taki naród taka nacja.
Pamiętacje chyba te czasy lata 80 kiedy Polak w Europie był przedstawiany jako: złodziej, leń, obibok,leser, brudas.A czy wszyscy tacy byliśmy ?.Na to odpowie sobie każdy sam !!!!!.
Pozdrawiam z zasypanych śniegiem Karkonoszy !!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 90
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
O w morde Panowie!!
Pisząc ten post stwierdziłem,że będzie niezły ubaw i podejdziecie do tego humorystycznie.
Jak się okazuje,podchodzicie do tego wręcz odwrotnie!!
Ja tu nie widze sensu by toczyć kłótnie między sobą.
Zapewne większość z was nie przepada za wszelkimi objawami ideologii totalitarnych,nazizmu,neonazimu itp.
Myślicie że jesteście lepsi,bo ja w to wątpie.(bez obrazy)
To,że takie łyse bez mózgi nienawidzą,nie znaczy,że my ich również mamy nienawidzić.
Czyż prawda że min. z powodu nienawiści wybuchaja konflikty??
Ja na takie tematy podchodze humorystycznie,gdyż tacy neonaźiścii to zwykła banda analfabetów nie mających pojęcia o historii, co nie znaczy że mamy ich za to zabijać.
Ja do takich ludzi odnosze się poprostu sceptycznie i ze śmiechem na twarzy.
Może co niektórzy z was ich nienawidzą,ja ich poprostu nietoleruje i tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich uczestników FORUM jak widzę nasz wczorajszy temat jeszcze nie ostygł i zapewne jeszcze poznamy inne opinie naszych kolegów ,pamiętajmy jednak aby zachować umiar w wypowiedzi.Wodzu8 ,osobiście uważam że masz słuszność a argumenty które podajesz są nie do obalenia.Osobiście uważam że to komuniści w swej praktyce przebili samego Hitlera ,który mordowanym przez siebie więzniom nie kazał przed śmiercią mówić że teraz żyją w raju!!!.Na ten świetny pomysł wpadli domiero komuniści i ich sojusznicy.Dzisiejsza tzw lewica to nic innego jak spadkobierca tego zbrodniczego układu z tym że sztandary z hasłami obotnikom fabryki",chłopom ziemia" zamienili na inne gdyż tegu kitu już nikt nie kupi.Obecnie środowiska lewackie promują tzw równość i tolerancje dla innych orientacji seksualnych lub walke z antysemityzmem gdyż obecnie łatwiej to sprzedać no i oczywiście rozgłos większy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja się zastanawiam, jeżeli polscy naziści tak nienawidzą żydów, arabów, słowian itp. to chyba powinni najpierw sobie strzelić w łeb?
Sami sobie zaprzeczają. Uwielbienie dla Adolfa i ideologii nazistowskiej nie idzie jakoś w parze z uwielbieniem Polska dla Polaków.:))
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lejtnant rozumiem.ale jezeli ktos mnie nienawidzi a ze mam dlugie wlosy wygladam jak wygladam zaloze sie ze gdybym spotkal taka grupke a byl bym sam to wiadomo co by sie ze mna stalo.dlatego odzwierciedlam ich nienawisc i nie nastawil bym drugiego policzka jak to jest gdzies tam przykazane bo ja nie z tych.
a ze nie znaja pojecia historii to juz tylko swiadczy o debilizmie.w moim miescie kiedys dziala grupka nazi lecz szybko zostala wyeliminowana i to nie przez nasza wspaniala policje.od tej pory kiedy tylko jakas podobna menda sie pojawi to ma pozamiatane i tak jest dobrze.
inna sprawa jest to iz duzo poczatkujacych nazi to zwykli huligani ktorzy szukaja tylko okazji do rozruby na meczach czy na czyms podobnym.tyle ze przywdziani w ubranka typu flek bluzy combat18 itp.
mniejsza z tym.w razie ataku na moja osobe bede robil tak abym to ja przezyl a nie ci drudzy.
pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm....Zgadzam się z wypowiedziami poprzedników mówiących o analfabetyzmie historycznym owych ojówkarzy".Ot,po prostu,są to zwykli frustraci szukający pseudodowartościowania na jakiejś płaszczyźnie.Zauważcie,że wszędzie-w każdej formacji/instytucji/partii...są potrzebni odizolowani" intelektualnie przedstawiciele- wiadomo po co.I rzeczywiści,dla mnie to tylko wrzucić to całe tałatajstwo do śmietnika...Z kolei,co do wątków historycznych i kwestii narodowościowych-tu niestety prawda jest taka,że żadnego konsensusu nie osiągniemy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kiedyś powiedział że PRAWDA jest jedna ale interpretacji jest wiele .Zgadzam się że tzw bojówkarzy czy to nazi czy nawiedzonych lewaków należy wyrzucić do kosza to jest oczywiste dla wszystkich.Szkoda tylko że jak dotąd nie postawiono znaku równości między swastyką a sierpem i młotem.Niestety historia obeszła się bardzo łagodnie z komunistami choć uważa że mają więcej krwi na rękach. Nie obejrzałem tego programu w TV ale jak sądze po opiniach to kolejny knot szkalujący Polske.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety też nie widziałem,natomiast dopatrując się znaków równości należałoby dodać jeszcze i wymienić narody jakie reprezentowały/propagowały owe systemy...(chodzi o pochodzenie osób wywodzących się z jednych i dugich ...0bo tu,jest też wiele ciekawostek:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Stedke,racja:)
Jak by mnie napadła jakaś banda,to tanio mojej skóry by nie dostali.
A to, że nosisz długie włosy i temu komuś,powiedzmy Kowalsieku się nie podoba,to jego sprawa,nie ma się czym przejmować,a na wypadek jakiś bagnet do obrony zawsze się przyda:)
Ja osobiście nigdy nie odzwierciedlam czyjejś nienawiści,poprostu mi wisi jakie kto ma w stosunku do mnie poglądy.
Najważniejsze jest się nie przejmować tą patologią..
No ale cóż jesteśmy ludźmi i posiadamy uczucia,które jednak bywają zgubne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich panów i jeszcze raz przypominam że my wszyscy pośadający i zbierający pamiątki po faszystach lub komunistach także propagujemy te idee.Troche dziwi fakt że łysy w glanach i czarnej kurtce (nawet z pałą)to h.. a kolo w mundurze oficera niemieckiego to jest cacy i z faszyzmem niema nic wspulnego .Popatrzmy na siebie gdy z napaloną miną (bez urazy!) wykopujemy jakiegoś Helmuta.Dla moich sąsiadów jestem faszystą bo sąsiadka zobaczyła moją kolekcje pamiątek i łatka + plotka swoje zrobiły .Z poważaniem Michu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michu poruszyłeś ciekawy wątek lecz sądze że nie ma co popadać w skrajności.Co innego jest zbierać i znajdywać a co innego propagować czy też obnosić się z symboliką.Mieszkam w takiej okolicy gdzie często trafiają się szwabskie ozdóbki i nie mam na to wpływu.Gdybym miał wpływ na to co odkrywam to wolałbym........../tu muszę zachować milczenie/ A sąsiadką się nie przejmuj ,sama ma pewnie w domu wibrator wielki jak młot pneumatyczny bo kto by chciał takie babsko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki 68 za słowa otuchy ale w moim wieku takiej łatki już się nieodpruje.Zresztą tym się nie przejmuje:)opinia starych pań mi zwisa i powiewa.Chodziło mi o fakty wyolbrzymiania tematu neofaszystów .Zgraja młodych napitych pacanów urasta do rangi narodowego problemu o znaczeniu międzynarodowym A przeciesz oni z tego w 99% wyrosną i będą się tego wstydzić.Narazie Michu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wątku poruszonego przez Michu69 a dotyczącego kolekcjonerstwa. To jako ciekawostke napiszę, że mojej szwagierki facet jest Niemcem mieszkajacym w Bielefeld, dla niego niezłym szokiem było juz samo to że mógł sobie u mnie obejrzeć monografię Tygrysa czy Jagdpanthery, w których były zdjęcia niemieckich żołnierzy. Facet był totalnie odizolowany od tej tematyki, oczy wyszły mu z orbit jak zobaczył gapę - wytłumaczył mi, że u niego byłbym traktowany jako zdeklarowany nazista za samo posiadanie takich bajerów (wydawałoby się że Niemcy powinni wiedzieć jak dziadzio wyglądał i co miał do klapy wpięte). Więc nie dziwi mnie że niektórzy reagują tak jak sąsiadka Michu. Jadąc do moich dziadków musiałem starannie dobierać garderobę - dziadek mało nie dostał apopleksji jak mnie zobaczył w koszulce Death Dealer", na której jakiś barbarzyńca stał na stosie trupów - dziadkowi stanęły po prostu przed oczami wspomnienia z wojny.
Jako drugą ciekawostkę dodam, że szwagierki Niemiec przestał na mnie dziwnie patrzeć po wizycie u kolegi w Osace. Jak się tam szwendali znaleźli w pewnym miejscu kilkupiętrowy dom towarowy, który był rajem dla wszystkich neonazistów (Main Kampf, flagi, odznaczenia, przemówienia Adolfka i reszty popaprańców, płytki z wszelkiego rodzaju przyśpiewkami) i reenactorów odtwarzających niemieckie formacje zbrojne. Było tam normalnie wszystko - od oryginalnych albumów ze zdjęciami, po kompletne umundurowanie, zaczynając od skarpetek, przez kalesony, gacie po bluzy mundurowe i płaszcze, a na czapkach kończąc. Przy odpowiedni zasobnej kieszeni można było się np. zaopatrzyć w oryginalny mundur majora Waffen SS (ciekawe tylko ile z tych oryginałów powstało w ciągu ostatnich 10 lat :o)
Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michu,stwierdzenie ,że wyrosną nie jest do końca takie pewne,m.in.z tego względu,iż zdecydowana większość z nich oprócz wtórnego analfabetyzmu historycznego (jak i częstokroć emocjonalno-społecznego) jest zwykłą bandą młodocianych kryminalistów.Nazywanie ich neofaszystami niepotrzebnie dodaje im skrzydeł.To zwykli kryminaliści(teraźniejsi bądź przyszłościowi-w każdym bądź razie dobry na nich materiał)Dlatego też nie ma co nad takimi się rozczulać i za wszelkie przejawy kwalifikujące się pod KK,karać skutecznie.Co do szerzenia tematyki...tu pojawia się wielokrotnie poruszana przez nas na tym forum kwestia prawdy historycznej" tj.możliwość wymiany poglądó(ich prezentacji popartej argumentami czyli również linkami do materiałów na które się ktoś powołuje,tak aby forumowicze biorący udział w dyspótach,mogli również zapoznać się/odnieść do nich i wyrazić swoje zdanie.Stąd ukłony w stronę Proteusa o przemyślenie tematu linków...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michu te łatki o których wspomniałeś to najczęściej doczepiają je nam osoby które same mają ich wiele ....Wczoraj zamieściłem część mojej kolekcji w dziale NASZE ODKRYCIA ,czy to co pokazałem świadczy o mnie że jestem nazistą!!???Może niektórzy by tak chcieli ale ja tego nie kupie.Kat doskonale przedstawiłeś stosunek niemiaszków do tego co było za Hitlera .Na symbolike nazi reagują jak na dżume.A co do ideologii czy fanatyzmu to myśle że i z tego człowiek wyrasta, obecnie bardziej interesują mnie zapłacone rachunki a nie np walka o tzw tolerancje.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm nazizm mamy w polsce i to jest fakt
sam dostalem po mordzie za nieodpowiednią naszyfke od czterech łysych w radomiu.

pytanie jest takie do kąd nasze społeczeństwo zmierza. jak widze rosnącą w siłe organizacje młodziezy wszechpolskiej to jestem przerażony. Wczoraj w debacie babeczka z wszechpolakow twierdzila ze ich racja to jest jedyna słuszna racja - -->>> bo przecierz inna racja jest antypolska i antykatolicja i przeciw Bogu. lol. to juz wręcz fundamentalizm i max nietolerancji. hmm czym by tu zakończyc. hmm

moze
Boże chroń Polskę
pozdrawiam maciek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maćku odnosze wrażenie że jesteś równy gość i gdybyś miał kłopoty czy z nazi czy lewakami to możesz liczyć na moje wsparcie.Kiedyś w parku natknełem się na trzech pijaczków z flaszką i kaszanką ,pod moim adresem zaśpiewał jeden ,:ee ty sportowiec,przy drugim okrążeniu parku scena się powtórzyła jw ,pierwszy z brzegu dostał bombe między oczy i od tamtej pory jestem dla nich koleś.Ale stwierdzenie że naziści chodzą na wybory i głosują na swoich jest tendencyjne i śmierdzi mi lewacką propagandą SLDowskich zwyrodnialców.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie