Skocz do zawartości

Wykopki w czechach.


Saper.17

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy kopal ktos moze w czechach?? MOze ktos zna fajne miejscowki przy granicy w woj opolskim?? Jesli tak to niech sie podzieli namiarami . :P :) Bylem juz pare razy ale nic nie trafilem:-( , a do czech to mam nie daleko:D

Ps. Namiary mogą byc podane na priv :-))
Pozdro

Saper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
CZEŚĆ SAPER! DOWIEDZIAŁEŚ SIĘ COŚ NA TEMAT TYCH MIEJSCÓWEK W CZECHACH? JA TEŻ JESTEM Z OPOLSKIEGO, 3KM OD GRANICY! SŁYSZAŁEM O PARU CIEKAWYCH MIEJSCACH, W KTÓRE WARTO BY BYŁO POJECHAĆ, ALE SZCZERZE MÓWIĄC TO TROCHE DYGAM, BO CZECHY TO DZIWNY KRAJ, I CHOLERA WIE CO MOŻE CIĘ TAM SPOTKAĆ! np:NAWIEDZONY GAJOWY!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam haupttman napisze do ciebie na priv. Bo ja slyszalem ze nie daleko granicy juz w czechach w miejscowosci osoblacha ona chba sie tak nazywa sa fajne fanty po lasach ale dokladnych miejsc nie znam, jesli masz jakis miejscowki to moze bysmy sie razem wybrali na wykopki. W gadalem ze znajomym wopistą i mowil ze w czechach mozna kopac bez problemu tam maja calkiem inne prawo niz u nas:)
Pozdro
Saper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Šukaní v Česku, to je ono! To je jedna s věcí, ktere každy zdravy chlap děla s velkou rádosí!
Toleruje vaše drahá polovička vašeho koníčka ve formě mrcasení? Důvěřuje vám, že opravdu chodíte hledat? Musíte si povoleni na mrcasek zasloužit? Jaké používáte finty? Raduje se s vámi z vašich nálezů nebo vás má za blázna? Co na to říká vaše tchýně? :-))

Zrozumieliście coś? To jest krótki przykład jaki to prosty i zrozumiały język. Nie martwcie się oni to samo mówią o j.polskim.
Co do miejscówek, to znam parę niedaleko granicy lub bezpośrednio na granicy polsko-czeskiej. Po czeskiej stronie mozna trafić na tzw. sudeciaki, tj. fanty zakopane przez Niemców sudeckich, w pobliżu zabudowań itp., jednak chyba bardziej opłaca się nastawić na kolor. I tu przykład.

pzdr woyta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
niedawno wraz z paroma kolegami (w tym czechami oczywiście) mieliśmy okazję kopać w tym pięknym kraju, hledaliśmy bliżej granicy austryjackiej (w sumie to na granicy :) ) jak dla mnie bomba super fanty i co ważne inne niż u nas w końcu w kolekcji przybyło troche madziarskich i nie tylko fantów :D....
pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 3 weeks later...
Witaj Boruta
Byliśmy na zaproszenie naszych kolegow czeskich kopaczy,co do przepisow nie orjentuje się za bardzo ale wiem że oni mieli jakiś listek" w ich pięknym języku
pozdrawiam
GPR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie