Skocz do zawartości

Allo, allo


Boruta

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też nie obejrzałem 2 ostatnich, ale z tego co mi się kołacze po głowie, to w ostatnim odcinku wylądowali alianci. Pułkownik i porucznik przebrali się za angielskich pilotów... Po wojnie przyjechali do Francji, akurat kiedy Rene i Ivette w końcu uciekli razem. Więcej nie pamiętam. :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listen carefully, I shall say this only once"
Akurat zakupiłem Allo Allo na DVD i Gruber, mój ulubiony żołnierz Wermahtu ;P przyjechał włąśnie z zona Helgą jako kolekcjone sztuki natomiast pułkownik był jego szoferem. a tak naprawde to nigdzie nie jest gLośno powiedziane że on jest jednym z NICH. Hehe...ale serial jest świetny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w sklepie Virgin'a...tam mają wszystko na DVD, poza polskimi produkcjami. Pierwsze dwie serie mam na 3 płytach.
W Polsce wiem że pojawiły się w Media Markt ale po kilka odcinków i strasznie drogie-to miała być jakaś próba sprawdzenia rynku ale to było jakiś czas temu.
Jak znjdę chociaż chwilkę casu to kupie następne dwie serie...ale kiedy uda mi się wyskoczyć do ventrum to nie wiem. :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie