Skocz do zawartości

MARCOWY NUMER


Gość ryjek

Rekomendowane odpowiedzi

Stirlitz obłędnym wzrokiem omiótł gabinet: wiosna w Berlinie... kioskarz juz zamknął okiennice, Goring nie przysłał dyrektyw gdzie szukać Marcowego Numeru ...ech ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To poprostu kpina, że numer ukazuje się z miesiecznym opuxnieniem (luty). Ale widocznie radakcja jest tak bogata że co tam szanować czytelników, a zapewnienie że to sie zmieni to słyszymy juz od kilku miesiecy i co i nic. Może jak nikt nie kupi numeru marcowego w kwietniu to redakcja zmondrzeje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcowy numer będzie pewnie w okolicach czerwca. redakcja jest biedna ( zapewne??), nie stac ich na wydawanie kolejnych numerów co miesiąc. Niedługo ( tak sądzę) będzie wydany numer, jak szampon 3 w 1.Ja jako kobieta bardzo lubię takie numery, nawet nasze babskie pisma" nie wychodzą aż z tak dużym poślizgiem. Może należy bacikiem pogonić pracowników Redakcji? A może tak mało im płacą, że nie mają siły żeby pracować szybciej? W tej gazecie brakuje mi zdjęć z bielizną w łaty i to byłoby wszystko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Goebbels znowu nie przydzielił papieru bo zabrakło (okąd Polacy weszli do Grosse Europe- wszystkiego brakuje). J23 razem z Hartmannem wysadzili pociąg z drewnem koło Nowego Targu bo zabrakło budulca na TKS-a. Szmat nie ma bo poszły na onuce do Iraku.
- Ech , do d..y to wszysko - ziewnął Peter - i tak nikt już nie ma starych radioodbirników a Zlotu nie będzie bo ktoś wykupił całe Riese.
Marcowy numer Odkrywcy" kiedyś pewnie wyjdzie, przecież Nowy Wiek dopiero się zaczął.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwartalnik też może byc wydawany w tedy kiedy jest to wygodne, przeciez nigdzie nie jest napisane, w którym roku ma być ten kwartał. Myślę, że najlepszym wyjściem byłoby , gdyby Odkrywca" był wydawany jako rocznik, wtedy rozbiezność czasowa nie rzucałaby się tak bardzo w oczy.Możliwość wydawania roczników istnieje od 1 stycznia do 31 grudnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieszczególnie zmartwiło by mnie wydawanie Odkrywcy raz do roku na Swięty Nigdy, natomiast zgarbiłbym się gdyby pociągneło by to za sobą likwidację strony internetowej a przede wszystkim tego forum. (Tfu, odpukać przez lewe ramie).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gazeta, która ukazuje się tak nieregularnie może w najbliższym czasie prześć do kanonu dyscyplin olimpijskich. kiedy potencjalni nabywcy będą biegali od kiosku- do sklepu- czy tez Empiku, nabiorą takiej kondycji, że bęą mogli startować na wszystkich zwodacg sportowych. Kondycja przy zakupie Odkrywcy" może być porażająco wielka.
A tak zupełnie poważnie, to po redakcji teksty pisane na tej stronie spływaja, może zapomnieli, że klient nasz PAN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redakcja wita wszystkich poszukiwaczy. Numer ukaże się pod koniec tego tygodnia. Przepraszamy za opóźnienie.
Z pozdrowieniami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązanie problemu jest bardzo proste (pisałem miesiąc temu). Numer marcowy nalezy nazwać kwietniowym i wszystko będzie w porządku. A jak znów bedzie jakieś opóźnienie to operację powtarzamy i jest OK.
pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hymmm, pod koniec tego tygodnia" - co mam przez to rozumieć? DZień jutrzejszy (5tek) czy moze niedzielę w co watpię... Prawdopodobnie skończy się na tym, że w poniedziałek w mojej małej prowincjonalnej Warszawie kioskarka powie mi, że Nie ma, a co to ten Odkrywca?" :-( Mam pytanie do prenumeratorów- jak u Was wygląda sprawa terminów?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Koledzy, czy jest u Was w salonach i innych takich MARCOWY NUMER ? 28.03. Piątek to chyba pod koniec tygodnia tak raczej...U mnie nie ma w Kolporterach i innych takich...ech.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szanowna redakcjo, mam tylko jedno pytanie: dlaczego"?..suchy, lakoniczny komunikat mnie nie satysakcjonuje..a wręcz obraża. Czuję się conajmniej dziwnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko prenumeratorzy... eksluzywnie się zrobiło, więc żałujmy Bracia za grzechy dopytywania się ?
Dobre, dobre, niezły marketing...
PS Czemu post jest spychany na dół ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś dziwnie nie chce mi się w to wierzyc
Dlaczego tylko prenumatorzy???
Chyba sobie ktos jaja zrobił
A jestem ciekaw czy kiedys dojdzie do tego gdy Odkrywca" będzie ukazywał sie w normalnym terminie??

Pozdrawiam:)Gucio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szanowna redakcjo Odkrywcy", jest takie powiedzenie: Nie rób z gęby cholewy".Wasza bezczelność dorównała już jakości pisma po zmianie naczelnego. Pozdrawiam Irek.
PS pisownia jaknajbardziej zamierzona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po co od razu to całe p...e??
Jakis baran znowu zabawił się kosztem redakcji.
A redakcja swoją drogą dostanie po uszach za niezarejestrowanie sobie loginu.
Już powoli działają mi na nerwy osoby które w sposób mniej lub bardziej wymyślny próbują zdyskredytować redakcję od dłuższego czasu. Ich sposoby są zaiste czasami zaskakujące. I są to ciągle te same osoby
.
Są problemy i opóźnienia w wydawaniu kolejnych numerów, ale to nadal nie powód aby zachowywać się jak dzieci w piaskownicy.
Przykro mi tylko że tak wiele osób daje się podkręcać" przez paru osłów i reaguje jak stado.

Podniosło mi się ciśnienie za co przepraszam.
Dzisiaj kosztem redakcji zabawił się niejaki Guzdek za co serdecznie temu Panu dziękujemy. Komplet dokumentów zostanie w przyszłym tygodniu wysłany do abuse w Z.Górze.
Bo to nie jest jedyny wybryk tego człowieka".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie