Jump to content

Jaki sprzęt kupić do szukania monet i innych drobiazgów ?

Filip III

Recommended Posts

ja ci moge polecic produkcje pana NOWAKA z Myszkowa bo sam mam taki i monetki znajduje oraz militarke cena jest takze przystepna bo gosc daje 2 cewki wiec bedziesz mial luzik
Pozdro
Nikos

PI na monetki? Myślałem że Nowaki to PI, a to raczej sprzęt na głęboką militarkę. No i jak z dyskryminacją? Chodząc po polach znajduje się 1000 śrub, 1000 gwoździ, 1000 kawałków drutu na 1 monetę :) Odrzucani drobnej stali jest niezbędne.

Kup z drugiej ręki za 600-700 zł Rutusa First Plus i będziesz zadowolony, choć nie jest on zbyt ergonomiczny (niewygodny transport, niezbyt mały ciężar). Żyleta na małe kolorowe pierdółki. Czasami nawet nie idzie wypatrzyć przedmiotu, który on wykrył te kilka cm pod powierzchnią - myślę zwłaszcza o kilkumilimetrowych fragmencikach pierścieni mosiężnych z rozerwanych pocisków. To wykrywacz optymalizowany właśnie na monety, a nie militarkę.

Witam
Minelaby są b. dobre do poszukiwania drobiazgów. Swego czsu całe godziny szukałem na plaży czegoś" co się potem okazało centymetrowym drucikiem o srednicy jakiejś części milimetra :)).

Pozdrawiam
mac

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...

Important Information