Skocz do zawartości

Skarb bauera


Rekomendowane odpowiedzi

Szedłem z wykrywaczem nawet nie przypuszczając co kryje ziemia. Metr pod ziemią czekał na mnie 60 lat depozyt bauera. Solaris bez trudu zlokalizował kociołek ze zdjęcia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy saperką dokopywałem się do pokrywy kotła adrenalina mocno skoczyła. Jeszcze nie wiedziałem, że tuż przy kotle leży sobie tajemnicza skrzynia pełna tego co wlaścicielom wydawalo się najcenniejsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem w końcu swój wymarzony skarb. Wyobraźnia zaczęła projekcję: dwóch Niemców skradających się w zimową noc, chcących ukryć swoje mienie przed zbliżającą się Armią Czerwoną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na koniec chcę pozdrowić wszystkich prawdziwych miłośników staroci, którzy szukają i zbierają nie po to by kupczyć" ale po to by cieszyć się ich magią i blaskiem.
Nie pozdrawiam dwóch kolegów poszukiwaczy", którzy okazali sie zwykłymi konfidentami. Pozdrawia ich za to anda oszołomów".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne trafienie, jeno pozazdrościć. A Ty chcesz jechać na śmietnisko, gdzie wszystko potłuczone, jak masz takie fanciory pod nosem ;)
Naprawdę fajowe trafienie. Gratulacje.
w-Y
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feeder, co do sygnatur to muszę kogoś poprosić o pomoc w zdjęciach makro bo jestem ograniczony w możliwościach technicznych.
Brutt, niewiele Ci da ta wiedza ale to Pomorze Środkowe.
Ubenfurer, tez zawsze myślałem że to marzenie a jednak marzenia mogą się urzeczywistniać i nabierać namacalnego wymiaru:)
Pozdrawiam i wszystkim serdecznie dziękuję
Luger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie