Skocz do zawartości

Miałem farta...


Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie te 3 ostatnie fotki są takie jakby je widział Xenomorf. (tzn. mam nadzieje, że to są fotki, a nie transmisja z Twojego sposobu widzenia... :)

Jaki to aparat (telefoniczny) robi takie dziwne-fajne zdjęcia? Naprawdą są super! Oprócz alienowatości wyglądają trochę tak jak obrazy z fotoplastikonu lub innej archaicznej machiny optycznej. (Ten efekt najfajniej wychodzi przy zdjęciach z większej odległości, chociaż to Alien patrzący na niemiecki hełm" też jest fajną fotką).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie robione aparatem telefonicznym SIEMENS C65 i dlatego takie efekty z kosmosu.Pojedynczo fotki fantów całkiem nieźle wychodzą co widać na hałerku.
Pozdrowionka i dzięki za interpretację jakości zdjęć .Oto chodziło w tym poście :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, skoro o garnkach to pochwalę się też moim z 2 kwietnia, parę dni wcześniej znalazłem parę metrów dalej też jeden garniec ale wtedy nie miałem aparatu, pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super.Srodek jest ale tył rantu jak widać na zdjęciu troszkę zjechant.
Lubie trafiać hałerki jak czujesz że to już na 100% jakiś garnek to adrenalinka idzie w górę :)
Wczoraj kumpel trafił ruski w ładnym stanie a dzisiaj
niemiecki ale rozszarpana cała góra.Niestety u mnie dzisiaj tylko 2 magazynki od ``sudajewa``
pozdro
ubenfurer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry dziadki ale komu by się chciało takie jaja robić.Włożyłem hałerki w dołek aby jakoś to wyglądało :) ,Ludzie to mają czasem fantazję nie mają co robić tylko się z innych zgrywają.A może zazdroszczą? :)
Obydwoje nie macie racji i się grubo mylicie.Po jakiego grzyba bym se latał do lasu i z półki zdjął 2 hełmy nieoczyszczone pełne rdzy i robił zdjęcie :)Na duperele mie mam czasu .Może pożyczycie troszkę czasu bo widze że macie dostatek? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje :).Kiepsko fanty wyglądają jak sie spowrotem je włoży w dołek.A zdjęcia są robione aparatem z telefonu komórkowego.Aparatu cyfrowego żona nie chce mi pożyczać na wykopki bo się styka że zniszcze albo zostawie.
Może wpadniecie ze znajomkami w mój region to poexplorujemy razem :)?
pozdro
ubenfurer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie