Skocz do zawartości

Do Bociana


luger

Rekomendowane odpowiedzi

Zwracam się z propozycją zmiany regulaminu forum dotyczącą zakazu rejestracji nicków nawiązujących do SS pod restrykcją zablokowania użytkownika. Jak pokazuje wątek wykrywacz D1000" na forum sprzęt poszukiwawczy" nicki takie budzą dość popwszechną dezaprobatę i wywołują niesmak sporej części użytkowników co w konsekwencji prowadzi do niepotrzebnych pyskówek i obrażania stałych użytkowników forum przez neofitów w stylu 19Hila88. Swoją drogą dziwne że nie usunięto jeszcze tego prostackiego postu.
A do posiadaczy takich genialnych" ss-pochodnych nicków:
z takimi wydumkami nikt was tu nie będzie poważnie traktował bo one świadczą o was a jak to myslący ludzie powinni wiedzieć.
Pozdrawiam wszystkich niessmanów L.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóz za ulga ze wymyslili dla mnie imie odlegle od S", ani chybi bylbym zawisl na strunie czy innym hacyku przy tym wyraziscie pobanowany po IP-ach jako ss"-czlek.
A tak moge byc jedynie MajsterSzytkiem w osobowym wydaniu :=]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luger - generalnie nie chcę się z Tobą sprzeczać bo fajny z Ciebie koleś:) ale sądzę że na forumach" Odkrywcy jest i tak od groma cenzury więc może niech sobie ludzie mają to co chcą bo niektórzy pewnikiem robią to dla jaj a po co jeszcze jakieś precedensy tu kroić? A pomysł z usuwaniem postów to też nie za bardzo.. W końcu ludzie przeklinają i w ogóle a my tu chyba nie tworzymy kółka oazowego?

Pozdrawiam

VW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tworzymy kółka oazowego ale to nie powód żeby propagować wulgaryzmy na forum publicznym. Jest już tego masa wszędzie i tym sposobem chamstwo boczną furtką wkrada się w naszą codzienność za cichą społeczną aprobatą.
VW śmiało możesz polemizować. Nie liczę że wszyscy padna z zachwytu po lekturze mojego postu. Jeśli nie interesowałbym się zdaniem innych to zwróciłbym się do Bociana w emailu. Ciągle wierzę, mimo wszystko, że miłośnicy historii to w większosci ludzie reprezentujący sobą pewien poziom.
Pozdrawiam L.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie