Skocz do zawartości

Powrót do tajemnicy znalezionego Bursztynu


siwyleb65

Rekomendowane odpowiedzi

Przypominamy że miesiąc temu informowaliśmyo ciekawym znalezisku tajemniczym transporcie zatopionym na zalewie Szczecińskim. Oczywiście temat został zdjety przez admina i zostały zablokowane komputery z których były pisane posty. Jak tak Może być !!!! Czy Proteus myśli że on tylko ma wyłączność na to i chce tylko on mieć udział w tym znalezisku. ta pazernośc wkońcu go zgubi zdażylismy sieskontaktować z pracownicą tej gazety Odkrywca która mieszka niedaleko - zostały nam wyjaśniojne pewne regóły gry i jakimi kartami pogrywa proteus. Już od dawna było wszem wiadomo że jest oszustem chce wszystkie informacje skupić dla własnych prywatnych celów jako uczciwi eksploratorzy proponowaliśmy spotkanie z racji swoich zajęc w rejonie Białej Podlaskiej wzamian za wyciągniętarękę dostaliśmy kopa - nawet zadnej odpowiedzi na nasze e-maile z jego strony. A co za tym idzie rejon zalewu zaczoł byc patrolowany przez agentów ABW i CBOŚ. Już teraz wiemy że właściciewl gazety oraz redaktorzy współpracowali i pracują ze słóżbami informując ich o wszystkich ruchahc nieostrożnych eksploratorów a nawet powiem wiecej że z pewnych i dobrze znanych żródeł wiemy iż redaktorki tej gazety potrafiły przez łożko zdobywać informacje. (łośna sprawa 2003 rok) Miejmy nadzieje że to bedzie ostrzeżenia dla innych uzytkowników forum i eksploratorów przed ujawnianiem na łamach tego forum źródeł, wiadomości swojej wiedzy. Obecnie wspołpracujemy z inną konkurencyjną redakcją. z poważaniem MOCZAR
PS musiałęm załozyc inny nik na tym forum bo zostałem zablokowany.... Pozdrawiam jeszcze raz MOCZAR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne w poniedziałek nie będzie już tego wątku hehe.
Iza czekamy na wyjaśnienia szczególnie o tych łóżkowych sprawach heheh
Bocian tylko nie zablokuj mi kompa czasami kanalio jedna.
Pozdrawiam
PS
siwyleb65 daj mi znac na maila co tam dalej z Waszą sprawą:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska jest skansenem budownictwa militarnego. Niemal w każdym jej rejonie można znaleźć dzieła niemieckie , rosyjskie , austriackie czy też nasze rodzime. Zwiedzanie reliktów ostatniej wojny zwłaszcza w zachodniej Polsce stało się bardzo modne. Jednak zanim nastali turyści , w największych obiektach , takich jak MRU rządzili oni - bunkrowcy. Ale w latach 90. zniknęli. Ucywilizowali się, wyjechali za granicę, albo popadli w alkocholizm. Pozostali jednak nieliczni, którzy nadal robią to co lubią. Po cichu , bez rozgłosu wyciągają takie fanty, że ci wielcy znawcy by zbledli. "

To dokłądnie jest z tej gazetki ODKRYWCA" hehhehe

Jak sie nie umie trzymac jęzora za zebami to potem sa kłopoty - siwyleb65 jeżeli masz jakies ciekawe namiary to nie pisz publicznie bo cie wysmieją i kłopotów narobią !!! Wiekszc forumowiczów podnieca się łuską od mausera wiec z czym ty do nich wyskakujesz :) pomyśl !!!!

Pozdraiam cie gorąco !!!!!
BUNKERITES BANDITEN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Poszukiwacze
Zostałem przez kolegę Moczara pomówiony a koleżanki z redakcji oszkalowane i obrażone. Nie mam zamiary podejmować dyskusji z postawionymi zarzutami gdyż istnieje granica krytyki i ta granica została przekroczona. Ograniczę się tylko do wyjasnienia sytuacji z domniemanym znaleziskiem bursztynowej komnaty gdyż zglasza sie do nas wielu poszukiwaczy z informacjami nt poszukiwan a nie chcial bym by klamliwe slowa kolegi Moczara pozostaly bez odpowiedzi.
1. Proponowalem koledze Moczarowi i jego grupie wspolprace ( o ktora prosili na forum) i publikacje na lamach odkrywcy- bez rezultatu
2. proponowalem spotkanie w okolicach zalewu szczecinskiego by ewentualnie porozmawiac o takiej wspolpracy-dowiedzialem sie ze koledzy kopia czy nurkuja z drugiej strony polski-ok kazdy ma jakas prace. W kazdym razie kolega Moczar zamilkl
3. zadnych informacji o domniemanym znalezisku kolega Moczar nam nie przekazal wiec nie moglem ich wykorzystac dla prywatnych czy innych celow bo wiedzialem to co przeczytalem na forum
4. nikt z redakcji nie przekazuje nikomu powierzonych nam informacji gdyz pracownikow odkrywcy obowiazuje tajemnica dziennikarska. natomiast forum jest powszechnie dostepne i kazdego dnia czytane przez kilkanascie tysiecy osob. wiec publikowane informacje staja sie automatycznie publicznymi
5. Kolega Moczar zostal usuniety z forum a jego komputer zablokowany z powodu notorycznego łamania regulaminu, zreszta probke mozliwosci dal tez w tym poscie, ktory powinien byc usuniety ale wtedy oskarzono by nas o cenzure.
6. Odkrywca nie traktuje zadnej gazety poswieconej historii i poszukiwania jako konkurencje lecz jako partnera gdyż naszym wspolnym celem jest popularyzacja wiedzy a nie walka rynkowa.

to tyle wyjasnienia. Mam nadzieje ze kolega Moczar przeprosi zarowno mnie jak i pracownikow redakcji.
Pragnę jeszcze dodac ze Forum nie sluzy wyladowywaniu frustracji czy emocji. Tak wiec wszelkie posty zawierajace slowa obrazliwe, pomowienia, teksty rasistowskie , nazistowskie czy inne godzace w ludzka godnosc beda po prostu usuwane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy Dym/Łeb vel Moczar zdążył napisać tylko 3 posty (słownie: trzy) zanim mu coś tam poblokowaliście..

Fakt - puścił wtedy wiąchę wyzywając inych użytkowników od dzieci", no ale może trzeba było dać mu jakieś - bo ja wiem - upomnienie, zwrócić delikatnie uwagę, że nie można używać tak ostrego języka... A tu od razu do widzenia.

I stąd też cała afera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te 8 metrów na zalewie to niby w którym miejscu ? ;-)http://www.coz.com.pl/images/zalew.gif. średnia głębokość to 5 metrów, jedynie tor wodny szczecin-świnoujście ma więcej ale jest on systematycznie bagrowany . czyżby bursztynowa komnata zmieniła lokalizację ? z głębokiej zasypanej sztolni na morskie głębiny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJ... ktoś traci w moich oczach! Jestem czytelnikiem ODKRYWCY i nie chcę by ktoś szargał w ten sposób imieniem redakcji, dlatego domagam się wyjaśnienia sprawy! Skoro to tylko pomówienie myślę, że pomówiony dla dobra czytelnika wpłynie na kolegę Moczara w ten czy inny sposób. A jeżeli kolega Moczar ma rację... no cóż :-(

ps.
Wyjaśnijcie to Panowie bo tracę wiarę w szlachetne idee propagowane tutaj i na łamach pisma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie