Jump to content

Tesoro Conquistador


Radi

Recommended Posts

Jeśli tylko wiesz od kogo, jak był używany etc., to sądzę że warto.. Na monety Tesoro należą do czołówki, maja fajna dyskryminację etc.. Czy to model Micromax czy wcześniejszy Conquistador? Mmax jest trochę poprawioną wersją i jeśli to stary typ to staraj się trochę zbić cenę. Masz tam parę rzeczy zbędnych jak np. zmieniacz częstotliwości, który jest istotny tylko gdy szukasz z kimś kto też używa takiego wykrywacza albo innego ale o zblizonej częstotliwości, ale ogólnie spoko zwłaszcza na początek.. Tylko uważaj: jak raz zaczniesz szukać Tesoro to mozesz się tak przyzwyczaić że nie będziesz chciał słyszeć o innym sprzęcie:)!

Pozdrawiam

VW
Link to comment
Share on other sites

Hm, przez rok chodziłem z Rutus First, i chcę zmienić na jakiś lepszy sprzęt. Raczej się nastawiam się na Solarisa(zobaczymy jakie będą opinie), ale rozważam też używane zachodnie sprzęty. Proponowany mi Tesoro, to nie model MicroMax, ale starszy, w stanie podobno dobrym.
Link to comment
Share on other sites

Główna różnica to cewka - w Conquistadorze to okrągła z otworem 20cm,a w Conquistadorze uMAX pajęczyna 24,5×21 cm.
Może być jeszcze różnica w łącznikach wysięgnika. Poza tym to ten sam wykrywacz.
Link to comment
Share on other sites

Raned, nie chcę polemizować bo Ty się dużo lepiej znasz na Tesoro niż ja ale na stronie Tesoro piszą że w wersji mMax wymienili mikroprocesor, dodali prztyczek" do testowania baterii i funcję VCO pinpoint.. To wszystko brzmi jak dość istotne zmiany w porównaniu do starej wersji.. Chyba że to tylko takie typowe marketingowe pieprzenie żeby sprzedać stary mebel z nową okleiną, metoda która Tesoro nie jest wcale obca?

Pozdrawiam

VW
Link to comment
Share on other sites

Prawdę powiedziawszy to nie wiem czy Conquistador będzie lepszy od Rutusa.Mam na myśli zasięgi i uniwersalność sprzętu.Osobiście stawiam na Tesoro.Zwłaszcza seria u.max jest ciekawa.Na oko" wykonana dużo lepiej niż większe modele tej firmy.I zastanawiam się czy nie kupić Silvera pod pretekstem,że bedzie to sprzęt dla córki".Tylko czy Raned mi go sprzeda:))
Pozdrawiam,
wicja1
Link to comment
Share on other sites

Niestety nie widziałem Solarisa na żywo.Mój kolega jest przedstawicielem Rutusa na Łódż więc może będę miał okazję troszkę poznać ten sprzęt.Z tego co wiem to jest to Mranda myśl techniczna (sic!) zaklęta w paskudne opakowanie.Taki detekcyjny Quasimodo.Jeżeli będzie tak skuteczny jak zapowiadają to będzie to prawdziwa rewelacja.Ale pożyjemy-zobaczymy.
Pozdrawiam,
wicja1
Link to comment
Share on other sites

Witam!
Dzięki za pomoc, w końcu kupiłem...nowego Compass Coinscanner Pro, i myślę że będę zadowolony z niego! Jeżeli jest ktoś na forum używający tego sprzętu, to niech podzieli się swoją opinią na jego temat!
Pozdrawiam
Radi (Księstwo Cieszyńskie)
Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information