Skocz do zawartości

Czy mnie oczy nie mylą???


barteks

Rekomendowane odpowiedzi

A szkoda, bo wydaje mi się, że temat płci pięknej na wykopkach jest bardzo ciekawy. Bądź co bądź jesteśmy z Wami Panowie non stop, jak nie fizycznie, to chociaż duchowo.
Pozdrawiam wszystkich zapalonych odkrywców oraz wyrozumiałe dziewczyny i żony!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki zapomniany to on nie jest. Też byłem zdziwiony większością działań służb porządkowych, ale teraz myślę, że dział Towarzysze" stał się działem DLA ELITY! (tak jak i Książki i film" oczywiście :)

Za to ten wątek - próbując nieco odgadnąć logikę, którą kierują się służby porządkowe - proponuję przesunąć do Grup teatralnych" lub abaw w wojnę", hej Ka Sika, hej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)) zapewniam wszystkich że dział Towarzyskie , nie jest zapomnianym działem i cieszy się taką samą popularnoscią jak forum Ogólne
wszystkie działy powstały na prośby użytkowników a nie od tak sobie , jak przypomnicie sobie historię tego forum to zobaczycie że dawniej było tylko forum Ogólne
w związku z pojawiającą się coraz większą liczbą odbiorców powstały na ich prośby i inne działy
kto śledzi forum to zapewne juz wie że wkrótce powstanie jeszce jeden nowy dział poświęcony wrześniowi ' 39 r
nie będzie to napewno ostatni dział , bo znając historię tego forum użytkownicy za jakis czas wymyślą coś nowego :)
wkrótce i ten wątek trafi do działu Towarzyskie , gdzie wszystkich serdecznie zapraszam !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie