Skocz do zawartości

moje fotki


Rekomendowane odpowiedzi

jeśli mam być szczery to jak na 13 latka - calkiem całkiem. Ciekawe jak Twoi rodzice na to patrzą ...

Mam też kolege w Twoim wieku i zaczniemy kopać na wiosnę ale na rozrywki" boje się go wziąć ze względu na rodziców właśnie.

Pozdrawiam - kocur

P.S. Wierzbox - pozdro !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Dam ci dobrą radę jako doświadczony i wiele starszy od ciebie nie zbieraj takich rzeczy i nie baw się w rozbrajanie pozostaw to osobą upoważnionym do tego. Życie jest tylko jedno a jeśli masz 13 lat to go szkoda.
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Nigdy nie byłem przeciwnikiem zbierania łusek, ale wiesz trudno skorupę pocisku moździerza nazwać łuską bo raczej nie znajduje się je puste, chyba że się mylę. Ale dyskusja na forum jest wskazana aby ustrzec naszych młodszych kolegów przed popełnieniem błędu, a i stare wygi popełniają ten błąd.
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwiezda na pewno nie. Co do pocisków moździerzowych to w moim przypadku stosunek jest taki że na 4 znalezione jedna nie ma zapalnika a takich to się boi chyba tylko Nasz Czerownonogi Długodzioby (który ciekawe czy kiedykolwiek był w terenie, bez urazy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie