Jump to content

xx50k

Forum members
 • Content Count

  128
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. Witam panów widzę że poruszyliście temat słuchawek, chciałbym się coś zapytać, mam Gmaxx II jest on przystosowany do słuchawek bezprzewodowych, i tak sobie myślałem aby kupić oryginalne słuchawki bezprzewodowe ale są drogie i nie wiem czy lepsze od przewodowych, nie chce wtopić bo i tak cierpię na chroniczny brak gotówki . Może ktoś pracuje na takich słuchawkach i napisze czy się opłaca. Pozdrawiam.
 2. xx50k

  Radar

  Hej Puma jestem krajanem.
 3. xx50k

  Radar

  Witam masz racje a co myślisz o wejściach na ulicy Oleśnickiej gdzie teraz są prywatne magazyny owoców pozdrawiam.
 4. xx50k

  Radar

  Witam tunel jest na 100% ale prawdopodobnie od 1946r nikt tam nie wchodził ponieważ zostały do niego zasypane wejścia,prawdopodobnie jest trzecie w pałacu który znajduje się w lesie na wylocie miasta obecnie jest zamieszkały, zraesztą pod miastem jest bardzo wiele tuneli część jest częściowo zamurowana są tam magazyny jabłek i chba win inne wejścia znajdują się na terenie mleczarni prowadzą tam ponoć tory są też przesadnie duże szyby wentylacyjne.Narazie jestem w trakcje ustalania.
 5. xx50k

  Radar

  Witam to dobrze że zrobiłeś fotki bo janie nie mam możliwości technicznych, po lewej stronie od wejścia na teren posesji okolo 300 m stoi wieża (maszt)łączności połączony jest podziemnym kablem z byłym radarem.Mam obawy że osoby pozyskujące złom mogą się do niego dobrać.
 6. xx50k

  Radar

  To super czekam.
 7. xx50k

  Radar

  Witam wszystkich Byłem dzisiaj w miejscu gdzie stał radar lecz nowy właściciel tak skutecznie ogrodził teren wzgórza że nie można się do niego dostać, gościu jest z Wrocławia poczekam aż przyjedzie.Z tego co pamiętam są to fundamenty w kształcie koła o promieniu około 30 metrów szerokość fundamentów około 1 metra na których są pozostałości po szynach, wewnątrz są zasypane schody do siłowni?. Cały radar był metalowy i obracał się na szynach umieszczonych na tych fundamentach.
 8. xx50k

  Radar

  Witam Co do bunkra łączności to prawda jest w miej.Głuchów koło Trzebnicy jest ogromny miał służyć jako stanowisko dowodzenia w przypadku III wojny światowej w razie zniszczenia Wrocławia.Teraz jest w prywatnych rękach.Postaram się o fotki.
 9. xx50k

  Radar

  W okolicy Trzebnicy w miejscowości Raszów Niemcy wybudowali największy Radar na Dolnym Śląsku, który miał za zadanie ostrzegać obrońców Wrocławia przed nalotami, ponoć został ukończony kilka tygodni przed oblężeniem Wrocławia i nie został uruchomiony.Po wojnie został rozebrany i wywieziony na wschód.Są to informacje od mieszkańca Raszowa który pracował przy budowie tego obiektu,niestety zmarł dwa lata temu.Pozostały potężne fundamenty.Prośba może ktoś posiada informację lub zdjęcia.
×
×
 • Create New...

Important Information