Skocz do zawartości

B. nazista otwiera zakład preparowania zwłok


mike110

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze kilka - kilkanaście lat, a okaże się iż nie było ludobójstwa, a ogólnonarodowe niemieckie zapatrzenie się w sztukę nowoczesną.
O krematorium też nie usłyszymy inaczej, niż instalacja".

pozdrawiam - Piotr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chore nie chore...
wiem jedno w rzeczywistosci taka wystawa wyglada calkiem inaczej bylem w podobnym muzeum w austrii i ciala wygladaja jak odlewy z wosku.
jednak to co o tym mysle zachowam to dla siebie.
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem w Wiadomościach" relację z tej miejscowości,w której ma funkcjonować ten zakład.Kolejny raz byłem zażenowany postawą naszych rodaków.Na pytanie dziennikarza,czy nie przeszkadza im,że były esesman zakłada u nich zakład preparowania zwłok większość głupawo się uśmiechała lub twierdziła,że absolutnie nie przeszkadza. Jeden z mężczyzn stwierdził,że w czasie wojny każdy coś musiał robić,więc mu nie przeszkadza,że facet był esesmanem.W takich sytuacjach odczuwam coś na kształt obrzydzenia do moich współziomków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się,że prokuratura przypomniała sobie o swoich zadaniach i zainteresowała się tatusiem dr Śmierć i jego mroczną przeszłością.Mam nadzieję,że już więcej w Polsce o tych osobnikach nie usłyszymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

A ja w to nie wierze. Nie jest potwierdzone ze ojciec wlasciciela byl w SS (tak mowili w teleexpresie)
Jest to bardzo mily temacik dla pismakow i tyle. Kazdy niemiecki mezczyzna ktory ma okolo 80 byl w WH SS lub innych sluzbach III rzeszy. Nie ma o czym gadac.

Natomiast jesli chodzi o preparowanie zwlok ludzkich to juz inna sprawa zdecydowanie nie na to forum.

Z powazaniem vonadamski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie tyle chodzi o to czy ten facet był esesmanem czy nie,lecz o reakcję mieszkańców tej miejscowości.Na pytanie czy nie przeszkadza im to,że gość był esesmanem jeden z Polaków odpowiada,że każdy musiał coś robić w czasie wojny.Jest to skrajna głupota lub brak wiedzy historycznej i tyle.Co do pismaków mam takie zdanie jak vonadamski.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie