Skocz do zawartości

Krótki wątek o penetracji podziemia


zelig

Rekomendowane odpowiedzi

A przedstawimy w nim jedną z technik (bajecznych technik - jakby powiedział red. Szpakowski) używanych przez Niemców służących infiltracji polskiego podziemia.

O wyświetlenie slajdów poproszę mojego asystenta...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pożegnajmy młodego Szatana gromkimi brawami...!!!

... ja zaś zapraszam do następnych wątków, w których będziemy obnażać sekretne techniki walki, stosowane przez faszystowskiego najeźdźcę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda..? - ale Szatan jest jeszcze za młody na ortografię i trzeba mu to wybaczyć.

Ojej! A w ogóle dlaczego ten wątek jest teraz w dziale owarzyskie"??? Przecież je nie znam tego Niemca z fotografii! Bocian, a Ty go znasz?! to Twój kolega jest?
to weź z nim pogadaj żeby zdradził jakieś inne techniki walki. Przecież ten temat to prawdziwy dynamit!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuuuu... naprawdę to był cios poniżej pasa.. Wiadomo, że Trójca jest jednością! Nigdy tego nie skrywałem! Zelig jest do zeligowania, Kabarett Abteilung - do śmiesznych rzeczy, zaś młody Szatan do puszczania slajdów...
Po prostu peszy mnie licznik postów. (Można go na stałe wyzerować?)

A co do zielska... no naprawdę.. :) Ja nie zielskuję! To WOJNA uczyniła ze mnie takiego użytkownika! To ONA odpowiada za ten umysłu mego stan!

Nie odpowiedziałeś na moje pytanie: Co jest takiego towarzyskiego w tym wątku? Że nie ma saneczek? To mogę zaraz je wstawić..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, teraz to faktycznie się zrobił bardzo towarzyski wątek.. a Bocian to po prostu przewidział! Inaczej nie można wytłumaczyć jego admininstracyjnej interwencji..
Maciek M. > Pisałeś na achtungzeliga z gazety? (a)Dres jest okej a nic nie dostałem.
Panie Wr. > Najserdeczniejsze życzenia długich lat zdrowia, pomyślności, radości, a także słodyczy życzę! :)

Jeszcze Szatanek chciał coś dodać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie