Skocz do zawartości

pro niemieckie nastroje użytkowników ???


Andrzej18

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego uważacie rosyjską armię za bardziej okrutną od niemieckiej jak wynika z sondy ? Czy to nie lekka przesada ??
W końcu mimo iż od nich też wiele wycierpieliśmy to krzywdzące opinie. Armia czerwona nie pacyfikowała naszych wsi i nie burzyła naszych miast.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram w całej rozciągłości Montiego już chyba wystarczy , bo to forum zaczyna się zamieniać w coś przerażajacego, wystarczy!
Bocian - blokuj nim się rozwinie i niech to nazywa się cenzura czy cokolwiek innego , a nich tam!
lokfan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem was panowie ale ja tylko chciałem wszcząć wymiane zdań a nie podżegać do awantury. Ale jeśli twierdzicie że na tym forum nie da się normalnie na poziomie podyskutować to pozostaje tylko rozłożyć ręce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj będzie się działo :-( chyba czas usiąść wygodnie, żeby nie spaść z fotela czytając niektóre wpisy, które za chwilę się tu pojawią. Osobiście stawiam tezę, że obie armie przejechały się po nas zabijając niewygodnych dla nich Polaków - i może nie będziemy się wykłucać która więcej? Obie robiły to z premedyctacją i nie było to jakieś wybryki, ale zaplanowane działania i dlatego uznaję je (te działania) za zbrodnicze.

Pozdrawiam
Jarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że więcej osób na tym forum kopie fanty niemieckie (i dlatego większość to odbiera przez ideologie) , mimo iż kopię na terenach walk 1945 roku to z rosyjskich fantów wykopałem tylko łuseczki i amo ( a szkoda ), i nie jestem ani pro niemiecki ani pro radziecki. Pozdrowienia od potomka Jakuba Szeli, prawnuka sierżanta wrześniowego zabitego przez niemiaszków i wnuka żołnierza z batalionu likwidacyjnego NKWD. Nasza historia jest zawirowana i cieszmy się tym ,a nie dochodźmy kto był dobry ,a kto był zły bo była wojna...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie