Skocz do zawartości

GRUPA KALISKO - OSTROWSKA cz.IV


omi30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 330
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Cześć,
Coś wam pokaże.
http://www.exploracja.cyberdusk.pl/phpbb2/viewforum.php?f=21
dopiero zaczynają, ale mają dużo zapału. Oby tak dalej. Już nawiązałem kontakt integracyjny z Montim.

Omi, a co z logiem stowarzyszenia?

Pozdrawiam
Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mariusz ta ostatnia strona nie jest aktualizowana od prawie dwóch lat.W kraju jest dużo różnych grup i grupeczek działających w sposób bardziej lub mniej legalny.Wiele z nich spotyka się na zlotach i wtedy są długie nocne rodaków rozmowy".Powinieneś kiedyś ze mną pojechać.Poznałbyś wielu naprawdę ciekawych ludzi.
Omi.Czy już są ustalone szczegóły poniedziałkowego wyjazdu?Miejsce i czas?Chciałbym zadzwonić do Adama.Najlepiej zadzwoń albo napisz na maila.
Pozdrawiam.
Passy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę Wszystkim kolorowych pisanek,uśmiechniętych baranków,mokrego dyngusa oraz dużo szczęścia na wykopkach.
Passy
PS.Dzwoniłem do Adama.W poniedziałek z nami nie będzie.Poradził mi,gdzie on by poszedł.Kierunek mamy dobry.Szczegóły,gdy się spotkamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Ja jutro jestem w Częstochowie,ale napewno zdążę wrócić na spotkanie.Będę jechał przez Kalisz,to wstąpię Mariusz po Ciebie.Gdyby jeszcze ktoś chciał jechać,to są wolne miejsca.
Adama nie będzie,bo właśnie hydraulik przyjdzie coś mu naprawiać,może następnym razem.Poza tym powiedział,że zastanawia się nad jednym pewnym stanowiskiem na które chce nas zaprowadzić.
Pozdrawiam wszystkich.
Passy
PS.Jutro kontakt ze mną tylko przez telefon.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie