Skocz do zawartości

GRUPA KALISKO - OSTROWSKA cz.IV


omi30

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję sobotę, bo jakkolwiek skończy się impreza, każdy będzie miał swiadomość, że może w niedzielę pospać:)
Omi uruchamiaj Kowala i Passego, ja dzwonię do Darka i Sławka. I najlepiej gdybyśmy zaczęli ustawiać spotkanie już od poniedziałku.
Aha, spotykamy się na Kościuszki? Czy może jakieś inna ciekawsza knajpa (z ładniejszym wystrojem ;) ) lub miejsce? Omi to ty jesteś gospodarzem....

Pozdrawiam
Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 330
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Transport aktualny.Mariusz jutro rano do Ciebie zadzwonię.W tej chwili mam wyłączoną komórkę,bo ładuję akumulatorek.Szkoda,że nie będzie Sławka.Ciekawe,czy udało mu się wyczyścić ten guzik?
Do zobaczenia jutro.
Passy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sprawy się pokomplikowały. Chyba nie zdążę na spotkanie, bo jadę z bratem :( Nie wiem ile czasu zajmie nam jazda i załatwianie sprawy. Jeśli się wyrobimy z powrotem, to dam znać.
Tym którzy mają dobrze i jeszcze śpią życzę dobrej nocy.

Pozdr.
Piotrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Tomek.Wydrukowałem te mapki o które prosiłeś,ale z braku kolorowego tuszu w opcjidrukuj kolorowe jako czarnobiałe".Jutro Ci wyślę pocztą.Jak będę miał zbiorniczek z kolorowym tuszem,to wydrukuję jeszcze raz i zobaczymy które wydruki lepsze.
Mariusz.Musisz jeszcze poczekać,bo syn nie miał czasu podłączyć mi skanera.Jak tylko będę miał podłączony to wyślę interesujący Cię fragment książki.
Co do spraw które miałem załatwić,to pierwsze kroki mam za sobą.Relację zdam na najbliższym spotkaniu.Jednocześnie mam propozycję abyśmy spotykali się co dwa tygodnie.
Przypominam,że mieliście mi przesłać link do strony z mapami o których mówiliśmy na dwóch ostatnich spotkaniach.
Pozdrawiam wszystkich.
Passy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Tomek przesyłka w drodze.Jak dojdzie napisz,czy wydruki mogą być takiej jakości?
Mariusz.Osoba,która nas interesuje jest jeszcze przez tydzień na urlopie.
Pozdrawiam wszystkich.
Passy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Proponuję Złoty Róg, sobota, godz. 19.00. Omi dzwoń do Kowala i Lucy. Ja dzwonię do Darka i Sławka. Dykta obiecał, że będzie obserwować forum i jak będzie mógł przyjść to potwierdzi.
Temat tak jak ustaliliśmy:
1. Wiosenny wyjazd - omawiamy co każdy ma z materiałów,
2. Etyka a ekspoloracja - może sporóbujemy opracować kodeks i zapopronować go jako grupa?

Pozdrawiam
Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Darek zadeklarował się, że będzie. Dykta jeszcze nie wie, ale postara się być.
Passy: wydrukuję i przyniosę to mapę. Jak na naukę skanowania to całkiem nieźle ci poszło ;)
Ta książka jest zajebista.
Przygotujcie materiały i informacje jakie znaleźliści o miejscu wypadu wiosennego.

Pozdrawiam
Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie