Skocz do zawartości

GRUPA KALISKO - OSTROWSKA cz.IV


omi30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 330
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Panowie, musimy zmienić teren akcji. Byłem tam przed chwilą. Teren jest pilnowany, a ponadto na tym terenie nie ma gdzie się skryć przed słońcem. Daję to pod rozwagę, bo nie wiem jak uwas, ale termometr e cieniu pokazuje 34 stopnie. Ile jest a słońcu" można się tylko domyślać. Proponuję więc wypad tam gdzie ostatnio i spotkanie tam gdzie ostatnio o 11.00. Co wy na to?

Pozdrawiam
Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

No zapowiadało się na niezły kawałek gruntu. Leśna droga. Zaczyna się od monetki, potem fragment hełmu, a po żużel kapsle i śmieci. Ech, tak ładnie zsię zaczynało. Aha i wszechobecny skwar i wilgoć jak w dżungli.
Omi co z logiem?
Ja kończę legitymację, ale muszę mieć jak najszybciej logo. Bo już wydaje mi się, że będę to musiał zrobić we własnym zakresie. Prześlij mi jakieś zdjęcia 7TP, gdzie dość dokładnie widać krawędzie.

Pozdrawiam
Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mick, będę ci bardzo wdzięczny, bo nie mam zbyt wiele czasu na bawienie się w trasowanie i kadrowanie. Gdybyś znalazł chwilkę, to będę wdzieczny. Przejrzę zdjęcia, które prześle mi Omi i coś ci podeślę. A może chcesz się pobawić w całe logo. Podeślę ci z fotkami koncepcję i wypowiesz się czy dałbyś radę i na kiedy. Ok?

Pozdrawiam
Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omi to jest propozycja od prezesa, sądzę, że zostaniemy przy tym, bo jak widzisz od paru miesięcy nie mogliśmy opracować swojej wersji. Co do zjadu, to ustalimy z prezesem i damy znać. Zbyszek ma do mnie telefon. A nasze spotkanie, to jak najszybciej. Może w sobotę 18.06?

Pozdrawiam
Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !! no cóż, faktycznie nie ruszyłem loga ale zapierdzielam w pracy z dziwnymi zajęciami od rana do wieczora... Zresztą sami pracujecie i wiecie jak wtedy jest. Tom, jesli masz to co miałeś (czołg, orzełka itd) połączone w jednego jpg, gifa czy inne cudactwo, proszę ślij (! ale chodzi mi o gotowy projekt do przerobienia w corelu !). Jak jest gotowe to wysłac mi nie zaszkodzi;) Oczywiście jesli cały czas pomysł z logiem grupy K-O jest aktualny. A i najwyżej kolega mick1 zrobi równiez ;)
I dzieki panie Mariusz za maila.
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Ostatni mail podniósł was chyba na duchu. Teraz będzie trzeba poprawcować trochę głową :). Jest kilka bardzo ważnych spraw do omówienia. Wczoraj rozmawiając z Passym doszliśmy do wniosku, że trzeba zrobić spotkanie u niego w sobotę o 18.00. Będzie gość specjalny. Co wy na to? Dziś prześlę wam w mailu nowości.

Pozdrawiam
Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Tak jak napisał Mariusz zapraszam wszystkich do siebie do Błaszek w sobotę 18.06 na godzinę 18.Będzie ognisko,mały gril i napoje chłodzące.A przy okazji omówimy sprawy stowarzyszenia,loga i poszukiwań.Mam nadzieję,że na spotkaniu nie zabraknie nikogo.Osoby towarzyszące też mile widziane.
Mariusz.Mam do Ciebie taką prośbę.Chciałbym abyś do programu spotkania włączył podsumowanie ostatniego roku działalności grupy.Sądzę,że takie podsumowanie będzie dobrym punktem wyjścia do dyskusji na temat kierunków dalszej działalności.
Serdecznie wszystkich pozdrawiam.
Passy
P.S.Tomek mam nadzieję,że tak jak rozmawialiśmy przez telefon przyjedziesz z żoną i Gniewkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie