Skocz do zawartości

Odznaki pułkowe II RP


frost

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś się orientuje gdzie można kupić kopie odznak pułkowych z okresu II RP ? Chciałbym zebrać odznaki interesujących mnie pułków a oryginały kosztują majątek:(
Chodziłoby mi o odznaki emaliowane, Czy ktoś się tym zajmuje ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za podpowiedź. Znalazłem stronkę z odznakami z
zakładu p.Panasiuka. Kurcze, ten facet robi prawie cały zestaw pułków II RP !!! Na jednym ze zdjęć jest nakrętka z adresem : Świętojańska 4/6. Pytanie czy ten adres jest aktualny ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej aktualny adres. A jak bediesz baaaaaaardzo ladnie sie usmiechal i byl bardzo mily i trafisz na dobry humor wlasciciela (co zdarza sie niestety rzadko), to moze jak poprosisz pokaze Ci plomien z fanfary 18 pulku ulanow, ktory wisi na zapleczu.Jesli nie, pozostaje Ci pilnie wpatrywac sie w ciemny prostokat wiszacy nad drzwiami w oknach od ulicy Swietojanskiej.A zaklad jest jeden przy Ktedrze na Starowce, drugi zas na Nowym Swiecie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do strony z odznakami współczesnymi:
http://www.wne.uw.edu.pl/pracownia_informatyczna/wrylski/odznaki/panasiuk_int/panasiuk.html
a to kopie:
http://www.wne.uw.edu.pl/pracownia_informatyczna/wrylski/odznaki/panasiuk1_int/panasiuk1.html
Cóż, jeśli chodzi o dobry humor właścicieli to przyzwyczaiłem się,że w niektórych instytucjach" tego typu klient jest tylko malutkim robaczkiem;)
Ciekawe jakie pan Panasiuk ma ceny ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że produkuje wszystkie odznaki z okresu II.Chyba najlepiej będzie pojechać do jego zakładu i pogadać. Ja byłem tam kilka lat temu i pamiętam że oprócz odznak były też orzełki,odznaczenia a tego n.p nie ma na tej stronce www.
Slaw 100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie