Skocz do zawartości

Ano bójcie sie Boga, nareszcie jestem...


Indian Chief

Rekomendowane odpowiedzi

W te słowa zaczne... Ja ....nareszcie kochane forum... po czterech miesiacach tułaczki znowu pogadamy, poczytamy.
Był ktos w takiej sytuacji jak ja? Aż głupio sie przyznac, ale teskniłem za tym forum. Nawet nie wiecie jak się ciesze... Z jednej strony ciekawy jestem do szaleństwa wszystkich waszych odkryć a z drugiej żałuje tych czterech miesięcy i wszystkiego co mnie omineło...
Wybaczcie mi te brednie ale nie mogłem sie powstrzymac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje panowie... na polską gościnnośc można zawsze liczyć. Skoro tak mili jesteście to i jakaś butelczyna się znajdzie, dajmy na to najprzedniejszego wojennego samogonu. A tak na serio naprawde miło być znowu w Polsce. Czuje sie jak Franek Dolas pod Lublinem.
A odpowiadając na pytania, jeszcze od przyjazdu nie zdązyyłem sie nawet po lesie przespacerować. Ale za to widze że jakiś nowy ziomal sie objawił. Powitać...
A tymczasem kożystajac z chwili czasu i poskromionego kompa pędze nadrabiać zaległości towarzysko-eksploratorskie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie