Skocz do zawartości
  • 0

Mina...


Domino(*)

Pytanie

18 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

polecam książkę z serii krótki informator historyczny o WP w latach II w.ś" część 4 wojska inżynieryjno-saperskie. rozrysowane większość min używanych przez rosjan a także niemców. niestety takiej nie ma . wygląda raczej na konstrukcję niemiecką lub powojenną rosyjską. podaj jakieś wymiary i inne szczegóły budowy (uchwyt z boku). pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe :) Jak ukryć minę wysoką na 100 m??
A tak na poważnie - na 100% nie jest to TMi42 - ot chociażby dlatego, że 42" ma tylko jeden uchwyt do przenoszenia i płaskie dno (nie licząc miejsca na zapalnik).
Potrafię tylko obalić teorię, a nie potrafię jej stworzyć - nie wiem, co to!
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ruscy praktycznie od przelomu 43/44 roku do stawiania zapor przeciwpancernych stosowali glownie zdobyczne miny niemieckie o znacznie lepszych parametrach niz rosyjskie".
ale ta twoja hmmmmm jakoś mało zardzewiała czyszczona?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a są na forum chłopaki, co znają języki i czytają fora włoskie, fińskie, norweskie i na Bałkany zaglądają i do Izraela.. widać przegapili ten wątek, a mnie ciekawość zżera co to za diabeł jest lecz gdy fachowcy uczyli się języków to ja w piłkę grałem ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie