Skocz do zawartości

Poznań


Sniper 1939

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
To mój pierwszy post na tym forum. Jestem ze Swarzędza. Chętnie wybiorę się z wykrywaczem gdzieś w okolicy Poznania.
Pomysł a założenie jakieś grupy wykopkowej" całkiem fajny.
Prosze o info!
mail: krzychu_tomek1@wp.pl
GG: 7513343

Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • Odpowiedzi 147
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
hej! do mnie odezwała się jedna osoba i już mamy jeden wypad za sobą, fajnie było, już szykujemy drugi!
co do Owińsk - rzeczywiście teren jest ciekawy i może następny wypad będzie właśnie tam,
R23 - odezwij się na maila lub gg
Pozdro!
PS. O tym czy grupa powstała nic nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :), mieszkam w Poznaniu 4 lata ale pochodze z Jeleniej góry :)...mam też rodzine w okolicach Żar, jesli jest ktoś zainteresowany tymi rejonami to proszę pisać na maila lub sms: przemo.ltd454@gazeta.pl lub 512463101
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
YARD znalazłem twój temat na forum z 2004-07-20 .Chodzi mi o traszeje i bunkier w okolicach ANNOWA? Wiesz już coś wiencej na ten temat .Byłem tam z wykrywkom ,jak narazie same łuski od mausera. teren jest naprawdę CIEKAWY .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowym sezonie z checia sie do Was przylacze. Od niedawna mam Solarkę no i sluzbowe auto:)do uzytku prywatnego...
Z checia pochodze na monety ale i mili" nie pogardze. Na razie ucze sie dzwiekow i szperam po ksiazkach.
Pzdr
Sv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie