Skocz do zawartości

Poznań


Sniper 1939

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Szanowni Państwo!
Jestem chętny na dołączenie się, ale po uwzględnieniu paru(nastu :) ) uwag

1) Jeżeli zakładać grupę wykopkową" to może najpierw spotkanie bez łopat, na neutralnym gruncie, które umożliwi pewne ustalenia. Prowadziłem już kiedyś taką ekipę, dlatego też uważam, że coś w stylu statutu by sięprzydało - potem można się całkowicie legalnie przekształcić w stowarzyszenie, a to da wiele korzyści (naprawdę!!!)

2) Jeżeli grupa to problem z podziałem fantów. Ja osobiście nic nie zbieram, chodzę dla frajdy. Tylko jak się reszta dogada

3) Większa ilość ludzi = więcej możliwości - konieczne jakieś kierownictwo, podział zadań. Sorry, ale grupa na zasadzie wszyscy idą i kopią gdzie zapika" mnie nie rajcuje. Wszystko musi być zaplanowane.

4) Jawność działań ekipy. Rozumiem że są ludzie, którzy się wpi*****ają w robotę każdemu, ale informacje o chęci zadziałania w konkretnym kierunku mogą wywołać odzew osób, które temat przerabiały, mogą pomóc a nawet uniknąć wyważania otwartych drzwi po raz n-ty.

5) Dokumentacja. Skoro biegamy już to warto załatwić mapy, GPS i blok techniczny z przyborami kreślarskimi. Porobić fotki, nałożyć miejsca na mapę i nawet pochwalić się innym. Niech inni też coś z tego mają.

6) Archiwum. Coś czego część nie lubi - ja wolę wpierw wszystko co się da ustalić, dopiero potem iść i kopać. Nie chodzę a żywioł".

No ja mogę jeszcze długo. Krótko mówiąc - po fortach łażę od dzieciaka i jak widzę działania niektórych ekip to płakać się chce... Np. jest gdzieś na forcie jakiś mur. No to trzeba co 3 cegłę rozp*****yć bo może coś jest za nim... Może przesadzam, ale powtarzam: koordynacja, jawność i współpraca. To dopiero przyniesie efekty...

Prośba do Snipera1939 -> (bo to on założył wątek).
Czy Ty jesteś chętny na taką formę działań?

Jeżeli tak, daj cynka na maila. Dogadamy się...

Pozdrawiam
Maxxc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 147
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam!

Widzę iż są chętni do wsppółdziałania. Rewelacja jak dla mnie. Teraz pozostaje ustalić czas i miejsce spotkania - tylko niech to będzie np. jakiś lokal/pub a nie rzecie drzewo po lewej od schronu piechoty, przed którym można pokopać..."
Nie piszę tak, żeby kogoś obrazić/zirytować (niepotrzebne skreślić), lecz z wykrywaczem i łopatką potrafi iść każdy i może nawet coś znajdzie... Ale jeżeli się brać do roboty to tylko w sposób przemyślany!!!
Tak więc wpierw spotkajmy się, pogadajmy, ustalmy o co nam chodzi, jakieś zasady :) a dopiero potem możemy kopać

Moja wstępna propozycja spotkania to niedziela popołudnie - wieczór. Miejsce do ustalenia. Oczekuję propozycji

PS. Nie mam zbyt wiele czasu (praca) - ten termin mi pasuje, dlatego go podałem.

Widzę iż jest chętny do kartografii - świetnie - mapy to podstawa :)

Pozdrawiam wszystkich

Maxxc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram słuszną ideę. Należy się spotkać i pogadac jak dorośli;) Problem polega na tym, że niedziela nie pasuje mi zupełnie, za to w tygodniu jak najbardziej, wiec jeśli ustalimy jakiś termin to pisze sie chetnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeton!
Chodziłem do szkoły i wiem że jak się chce to się urwać można,świat się od razu nie zawali no chyba że są zaliczenia,to pardą.
Ja jestem za sobotą lub niedzielą(w tygodniu też dam radę)np.na Cytadeli,chociaż z drugiej strony patrząc na pogodę to i jakiś pub na starym mógłby być.
To może weekend za dwa tygodnie,czyli 3,4 luty?
To jest tylko propozycja!

PS.piszcie konkretne odpowiedzi,proszę.Myślę że już wszyscy na tym poście i ci którzy się dopiszą są dorośli.Więc bez żadnych ceregieli proszę.

Pozdrawiam 281!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

281 z tą szkola to jest tak , ze jest ona w Bydgoszczy i nawet jak sie urwe to dojazdy zajmuja troche czasu, pozatym zaczela sie sesja;)Dziekuje za informacje odnosnie spotkania mam nadzieje ze do niego dojdzie jesli nie to my sie spotkamy w tygodniu gdzies w pubie i zapoczatkujemy conieco;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie więcej ikry!!!
Weekend już prawie przed nami a tu żadnych konkretów!
Ja obstaje przy mojej propozycji że 3,4 luty tylko miejsce to bym zmienił na pub lub coś w tym stylu na stary rynku.Myślę że miejsce neutralne i dojazd dobry jeżeli chodzi o autobusy czy tramwaje lub jakieś auto.
Chyba że SNIPER 1939 się wcześniej odezwie z konkretami.
Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bonzo74!
Masz racje i jak tu mieliśmy wygrać wojnę jak w czasach pokoju trudno zebrać garstkę ludzi,kolana im poszły czy co?!!
Żeton masz e-maila,281 pisze.
Bonzo 74-tobie w tygodniu pasuje?
Co do tekstu SNIPER-a że temat upadł to myślę że tak nie jest bo chętnych jest tylko tak na moje(przepraszam za użycie słowa jaj im brakuje")bo każdy myśli że teraz nie wiadomo na kogo się trafi.Jest w tym coś ale ktoś kto nie ryzykuje ten nie ma.Przecież przy takim spotkaniu nie może być mowy że wszyscy się znają,ryzyko zawodowe(hobby)
Pozdrawiam 281!
Ps.widziani są chętni czy ze sprzętem czy też bez.
Przepraszam jeśli kogoś uraziłem!ale tak myślę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R23 - Nutka sarkazmu ?
Niestety brak czasu, ale mam nadzieje że wiosną koledzy się obudzą.
Póki co to pozostaje na rowerze szukac miejscówek.
Byłem w zeszłym tygodniu i nieźle mnie zmoczyło.
Okolice Owińsk naprawdę są ładne i bogate - przede wszystkim
przyrodniczo.
Pozdrawiam wszystkich którzy nie siedzą w domu z browarkiem, ale mają jakąś pasje.
Kwak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie