Skocz do zawartości

Niedzielne wykopki


KANTON1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Proszę panów z Bg1 o podpinanie postów z niedzielnymi wykopkami. Mi wyszedł posrebrzany zegarek kieszonkowy łuska kalibru 11 mm. Kilka łusek do pepeszki i kilka innych drobiazgów nie godnych uwagi. Łuska z opisem jest w dziale identufikacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam jeszcze fotek, ale mam trochę znalezisk z wczoraj i dziś. Najprawdopodobniej jutro zamieszczę fotki w tym forum i w identyfikacji. Trochę tego jest... nie licząc łusek i łudek, to przytacheliśmy do domu cały bagażnik rzeczy.
pozdr. wons
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety fotek nie mam i nie bedzie, ale mam dosc i łapy mnie bolą bo znalazlem śmietnik a w nim talerzyk Fl.U.V i mnostwo gadzetow od sloikow po butelki, patelnie i wyrylem dziure ze hej. nie licze mauserow, guzikow,fenigow (zgroza)
jest to wprawdzie niewiele w porownaniu z innymi szperaczami (bjar_1 :) )ale jestem zadowolony bo sie nie najezdzilem a i popoludnie mile , mloda nawet mi pomagala kopac co zdarzylo sie 1 raz. ide sprawdzic czy aby nie chora
pozdrawiam tom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie