Skocz do zawartości
  • 0

Znalazłem je w okopie...


Rybciak

Pytanie

... wygląda na strzemię (z urwaną dolną częścią). Wykopałem je w okopach napoleońskich, jest jak widać na zdjęciu bogato zdobione, pokryte zieloną farbą. Czy spotkał ktoś z Was podobne znalezisko? Czy może ono pochodzić z czasów napoleońskich? Proszę o pomoc w identyfikacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

... wygląda na strzemię (z urwaną dolną częścią). Wykopałem je w okopach napoleońskich, jest jak widać na zdjęciu bogato zdobione, pokryte zieloną farbą. Czy spotkał ktoś z Was podobne znalezisko? Czy może ono pochodzić z czasów napoleońskich? Proszę o pomoc w identyfikacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio znalazłem strzemię takrze przy okopie a niedaleko ponad 20ścia podków i masę końskich kości. Możliwe, że to znalezisko to strzemiono ale jakieś ozdobne? Jeśli znalazłeś na terenie gdzie był jakiś dwór czy cos takiego albo ewakuacja np w 39, czy 45roku to jest to b.prawdopodobne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem podobne na jakimś obrazie przedstawiającym króla na koniu. Niestety, nie znam się na malarstwie, ale jak odnajdę co to był za obraz - załączę foto. Na pewno należało do kogoś bardzo bogatego....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie