Skocz do zawartości

adam1234

Użytkownik forum
  • Zawartość

    401
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez adam1234

  1. Nawet nie wiedziałem że starsze wyglądają na grubsze, musiałbym sprawdzić
  2. Witam jestem w posiadaniu trzech łyżek, nie wiem czy są srebrne nie reagują na magnes, Wymiary: Największa łyżka długość 20 cm, średnica czerpaka 4,5 cm brak sygnatur. Średnia łyżka długość 18 cm średnica czerpaka 3,5 cm Najmniejsza łyżka 15,5 cm średnica czerpaka 3 cm. Interesuje mnie z którego są wieku i kraj produkcji.
  3. Ja zeszłego roku w wakacje znalazłem 10 zł z 1975 z Bolkiem Prusem i 10 groszy z 1974 na plaży.
  4. Dostałem od kumpla co jeździ ciężarówką po Europie. Był na Bałkanach przez parę miesięcy.
  5. Mnie jakoś kleszcze nie gryzą tylko komary, a właśnie prawda to jest bo ktoś mówił że jak się pije alkohol to kleszcze bardziej się przyciągają niż na tych co nie piją.
  6. U mnie w 2011 roku bodajże w wakacje też mialem kunę czy łasicę na strychu rozwalała pudła z starymi gazetami,
  7. Też miałem jak chodziłem do LO tyle że nie w bierdonce a w kauflandzie dokładnie chyba ten sam rocznik i ta sama moneta też 1 € z Francji
  8. Ja kiedyś będąc w MC na autostradzie A2 widziałem eurocenty wrzucone do tej skarbonki niestety nie wiem z jakiego kraju były owe eurocenty bo były przykryte groszami
  9. Witam dwa lata temu byłem na lotnisku w Poznaniu. Podczas kupna pamiątki na lotnisku w sklepie zobaczyłem takie małe drewniane pudełko z zagranicznymi monetami ( było tam chyba z kilka monet w oczy rzuciły mi się brytyjskie pensy). Szkoda że się nie zapytałem czy można wziąć te monety, Czy na innych lotniskach w Polsce (Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź, Gdańsk) są takie pudełka z zagranicznymi monetami? Czy spotkaliście się z czymś takim?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie