Jump to content

mlody2929

Forum members
 • Posts

  95
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by mlody2929

 1. Witam zwracam się z prośbą o pomoc od czego ta skrzynia byla z góry dziękuję(wymiary 85 dl 37 wysokości 50 szerokość)
 2. Witam zwracam się z prośbą o id . Chodzi mi o drugiego od Prawej .Z góry dziękuję
 3. Witam zwracam się z prośbą o pomoc . Orientuje się ktoś może z jakich lat jest i gdzie był używany .Z góry dziękuję.Dodam że nie mam lepszych zdjęć za co przepraszam
 4. Dziękuję za informację .A takie pytanie bo wydziałem z oznaczeniem z tyłu a ten nie ma i tak się zastanawiam gdzie mógł być wykonany .
 5. Witam zwracam się z prośbą czy możecie napisać coś więcej o tym guziku .Chyba jest to wzór z 1922 roku ale nie ma żadnych oznaczeń .Z góry dziękuję za pomoc
 6. Panowie pod blokiem pierścionek był zagubiony .Nie w krzaczkach .:-)
 7. Jestem albo raczej byłem na urlopie i miałem małą łopatkę bo szukałem pierścionka zaręczynowego Żony dlatego nie miałem łopaty szpadla. Powiem że i ja się też trochę zawiodłem ,ale może niedługo powrócę .Dodam że nie muszę siłą woli bo wystarczy że ktoś podjedzie na Niemieckich tablicach to zaraz wielka sensacja że szuka złota .(Pół wsi się zleciało ,Panie co pan tam szuka jak to w Pl).Ale za to znalazłem jeszcze to.
 8. Próbowałem wykopać ale brak łopaty ,szpadla uniemożliwia mi to ale wiem że to coś wielkiego . Niestety muszę wracać już do domu .
 9. Dobra uwaga wezmę to pod uwagę , ale wiesz jak to jest z dziećmi tato tam tu :-)
 10. Ogólnie to samoloty stoją na dworze ale są alejki z kostki można spacerować .W hangarach są fajne ekspozycjie
 11. Witam dziś byłem jak by ktoś chciał odwiedzić to zapraszam .W Dęblinie
 12. Jutro pójdę wykopie ,ale plug to na 99 % nie jest .To tak wygięte bo w połowa jest przerdzewiała .A to ma coś ok 1 metra długości .
 13. Witam i zwracam się z pytaniem czy kopać to czy nie(, leży połowa na wierzchu ) Wymiary nie bardzo znam ale długie ok 1m może 1,20 szerokość nie wiem bo nie wiem ile w ziemi siedzi .Dodam że leży to koło starych carskich fortyfikacji ale nie bardzo wiem co to może być I wypatrzone na oko .Z góry dziękuję
 14. Ale czy by się nie dało na nowo taką utworzyć
 15. Znalem takich co na dodatek jeszcze cieli Boschem .Niech im ziemia lekką będzie.Co do tego że lepiej się spytać masz najbardziej rację .
 16. Jest ryzyko jest zabawa ? .Ale faktycznie dobry wątek bo powiem z chęcią bym się jeszcze dużo rzeczy dowiedział .
×
×
 • Create New...

Important Information