Jump to content

mlody2929

Forum members
 • Posts

  95
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

mlody2929's Achievements

6

Reputation

 1. Witam zwracam się z prośbą o pomoc od czego ta skrzynia byla z góry dziękuję(wymiary 85 dl 37 wysokości 50 szerokość)
 2. Witam zwracam się z prośbą o id . Chodzi mi o drugiego od Prawej .Z góry dziękuję
 3. Witam zwracam się z prośbą o pomoc . Orientuje się ktoś może z jakich lat jest i gdzie był używany .Z góry dziękuję.Dodam że nie mam lepszych zdjęć za co przepraszam
 4. Dziękuję za informację .A takie pytanie bo wydziałem z oznaczeniem z tyłu a ten nie ma i tak się zastanawiam gdzie mógł być wykonany .
 5. Witam zwracam się z prośbą czy możecie napisać coś więcej o tym guziku .Chyba jest to wzór z 1922 roku ale nie ma żadnych oznaczeń .Z góry dziękuję za pomoc
 6. Panowie pod blokiem pierścionek był zagubiony .Nie w krzaczkach .:-)
 7. Jestem albo raczej byłem na urlopie i miałem małą łopatkę bo szukałem pierścionka zaręczynowego Żony dlatego nie miałem łopaty szpadla. Powiem że i ja się też trochę zawiodłem ,ale może niedługo powrócę .Dodam że nie muszę siłą woli bo wystarczy że ktoś podjedzie na Niemieckich tablicach to zaraz wielka sensacja że szuka złota .(Pół wsi się zleciało ,Panie co pan tam szuka jak to w Pl).Ale za to znalazłem jeszcze to.
 8. Próbowałem wykopać ale brak łopaty ,szpadla uniemożliwia mi to ale wiem że to coś wielkiego . Niestety muszę wracać już do domu .
 9. Dobra uwaga wezmę to pod uwagę , ale wiesz jak to jest z dziećmi tato tam tu :-)
×
×
 • Create New...

Important Information