Jump to content

mlody2929

Forum members
 • Posts

  90
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by mlody2929

 1. Witam zwracam się z prośbą o pomoc . Orientuje się ktoś może z jakich lat jest i gdzie był używany .Z góry dziękuję.Dodam że nie mam lepszych zdjęć za co przepraszam
 2. Dziękuję za informację .A takie pytanie bo wydziałem z oznaczeniem z tyłu a ten nie ma i tak się zastanawiam gdzie mógł być wykonany .
 3. Witam zwracam się z prośbą czy możecie napisać coś więcej o tym guziku .Chyba jest to wzór z 1922 roku ale nie ma żadnych oznaczeń .Z góry dziękuję za pomoc
 4. Panowie pod blokiem pierścionek był zagubiony .Nie w krzaczkach .:-)
 5. Jestem albo raczej byłem na urlopie i miałem małą łopatkę bo szukałem pierścionka zaręczynowego Żony dlatego nie miałem łopaty szpadla. Powiem że i ja się też trochę zawiodłem ,ale może niedługo powrócę .Dodam że nie muszę siłą woli bo wystarczy że ktoś podjedzie na Niemieckich tablicach to zaraz wielka sensacja że szuka złota .(Pół wsi się zleciało ,Panie co pan tam szuka jak to w Pl).Ale za to znalazłem jeszcze to.
 6. Próbowałem wykopać ale brak łopaty ,szpadla uniemożliwia mi to ale wiem że to coś wielkiego . Niestety muszę wracać już do domu .
 7. Dobra uwaga wezmę to pod uwagę , ale wiesz jak to jest z dziećmi tato tam tu :-)
 8. Ogólnie to samoloty stoją na dworze ale są alejki z kostki można spacerować .W hangarach są fajne ekspozycjie
 9. Witam dziś byłem jak by ktoś chciał odwiedzić to zapraszam .W Dęblinie
 10. Jutro pójdę wykopie ,ale plug to na 99 % nie jest .To tak wygięte bo w połowa jest przerdzewiała .A to ma coś ok 1 metra długości .
 11. Witam i zwracam się z pytaniem czy kopać to czy nie(, leży połowa na wierzchu ) Wymiary nie bardzo znam ale długie ok 1m może 1,20 szerokość nie wiem bo nie wiem ile w ziemi siedzi .Dodam że leży to koło starych carskich fortyfikacji ale nie bardzo wiem co to może być I wypatrzone na oko .Z góry dziękuję
 12. Ale czy by się nie dało na nowo taką utworzyć
 13. Znalem takich co na dodatek jeszcze cieli Boschem .Niech im ziemia lekką będzie.Co do tego że lepiej się spytać masz najbardziej rację .
 14. Jest ryzyko jest zabawa ? .Ale faktycznie dobry wątek bo powiem z chęcią bym się jeszcze dużo rzeczy dowiedział .
 15. Powiem tak jak bym znalazł garnek złota to by nie było takich emocji jak teraz .Ta adrenalina, bezcenne .A złoto to wiadomo . Dziękuję za cenne uwagi zawsze biorę je pod uwagę i się dzięki wam dużo uczę.Ale wybrałem takie hobby i liczę się z tym że to niebezpieczne hobby .A tak przy okazji nie wiecie dokładniej od czego to może być piasta .Ja znalazłem podobna od traktoru ale nie jestem na 100%pewien
 16. Chodzenie nie jest karane ale jak już ruszę nogą ziemię to już tak .Nie boję się bo nie mam zamiaru kopać ale rozeznać się . Żona wie i dlatego zostaje w domu :-)
 17. Ale swoją drogą to ciekawe czy była przed czy po ataku na ZSSR wydana bo jak po to może dlatego ona tak wygląda
 18. Witam dziś mi wpadło w ręce . Najlepszym jest samochód na zdjęciu .Z olimpiady
×
×
 • Create New...

Important Information