Skocz do zawartości

bodziu000000

Użytkownik forum
  • Zawartość

    66 352
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    576

Zawartość dodana przez bodziu000000

  1. Nie mogę odnaleźć starych wątków o samolotach niemieckich we wrześniu 1939r, więc zakładam nowy wątek. pzdr Bogdan
  2. Wiem co czujesz. Ja ciągle liczę, że trafię na zdjęcie mojego dziadka wziętego do niewoli.
  3. "Polen Front PKW Maybach Mercedes General Bock Stander Wimpel"
  4. Tak dla porządku, bo tutaj pasuje. Dwa znaczki kwestarskie na pociągi sanitarne
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie