Skocz do zawartości

Identyfikacja (bez numizmatów)

Uwaga, zabronione jest zamieszczanie próśb o identyfikację niewypałów, niewybuchów, zapalników, części, elementów lub przedmiotów których posiadanie jest prawnie zabronione

Każdy nowy wątek musi OBOWIĄZKOWO zawierać w temacie rodzaj przedmiotu do identyfikacji


Przeglądaj pytania

Brak pytań do wyświetlenia

  1. 0 głosów
    0 odpowiedzi
  2. Plomba/okucie

    Pytanie zadane przez grzybek836,

    0 głosów
    0 odpowiedzi
  3. 0 głosów
    0 odpowiedzi
  4. Pasek skórzany

    Pytanie zadane przez Cronos,

    0 głosów
    0 odpowiedzi
  5. 0 głosów
    0 odpowiedzi

84 868 pytań w tym forum

  1. Co to jest?

    0 głosów
    6 odpowiedzi
  2. łódka

    0 głosów
    2 odpowiedzi
  3. jakaś dziwna buteleczka?

    0 głosów
    5 odpowiedzi
  4. Tępołukowe patrony Mosin

    0 głosów
    2 odpowiedzi
  5. Guzik...ale czyj?

    0 głosów
    6 odpowiedzi
  6. orzełek mw II rp - jaki wzór ?

    0 głosów
    2 odpowiedzi
  7. Szabla II RP - jaki model, typ?

    0 głosów
    1 odpowiedź
  8. Co to za blacha?

    0 głosów
    12 odpowiedzi
  9. Łuska Mauser

    0 głosów
    1 odpowiedź
  10. czy to jakiś emblemat

    0 głosów
    3 odpowiedzi
  11. Innsbruck -na złomie porosze o podpowiedz

    0 głosów
    10 odpowiedzi
  12. Polska Pantera?

    0 głosów
    8 odpowiedzi
  13. ?????????

    0 głosów
    6 odpowiedzi
  14. Tasak???wykop

    0 głosów
    3 odpowiedzi
  15. Zapalnik od czego?

    0 głosów
    6 odpowiedzi
  16. cos pancernego ?

    0 głosów
    10 odpowiedzi
  17. jaki to pistolet?

    0 głosów
    21 odpowiedzi
  18. Coś z epoki wojen napoleońskich?

    0 głosów
    7 odpowiedzi
  19. Nietypowa szarotka ID

    0 głosów
    9 odpowiedzi
  20. Guzik?

    0 głosów
    18 odpowiedzi
  21. Od czego ten pocisk?

    0 głosów
    3 odpowiedzi
  22. Odznaka z literą P"

    0 głosów
    16 odpowiedzi
  23. numery na puszcze p.g co onaczaja??

    0 głosów
    2 odpowiedzi
  24. pociski od mausera

    0 głosów
    3 odpowiedzi
  25. co to za ustrojstwo?

    0 głosów
    11 odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie