Skocz do zawartości
  • 0

EMBLEMAT NIEMCA?!?


ubenfurer

Pytanie

19 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Jeżeli zostało zgniecione to powinienes znalesc 3 blaszki. Jedną tą którą maszdrugą tych samych rozmiarów bez facjaty niemieckiej i trzecia wąska o wysokości tej samej co poprzednie ... oj tam przypasuj tą blaszkę do pudełka zapałek to bedziesz wiedział jak to wyglądało :)
Sadze ze reszta tez tam powinna byc!

Z powazaniem vonadamski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niem znalazłem reszty.Nie wiem jak to cacko w całości wyglądało.Trafiłem 2 sztuki 0 ok.100m obok siebie przy stercie łusek chyba zrobili sobie przerwę na fajka podczas prucia z MG i w stresie pudełko upadło a jak wyskakiwał z okopu to je zgniótł butem i tylko została ta blaszka i nieśmiertelnik z kolorową wstążeczką zawiązaną na kokardkę(pewnie od dziewczyny)wszystko zapakowane w pokrowcu skurzanym dobrze zachowonym.Pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokopie sobie jakiś czas i może też mi sie uda trafić całe pudełeczko.Niezle znaleźiska.Jutro od rana ruszam na wykopki ,tylko muszę coś żonie delikatnie ściemnić bo mnie nie puści a dostałem cynk gdzie się znajdują skrzynie z bronią.Nieźle co??Koleś wskaże miejsce i do dzieła.Nie mogę się doczekać rana.Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie